Javni shodi in prireditve

Javni shodi in prireditve


Opis: ROKOMETNE TEKME
Kraj: GORNJA RADGONA - SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Podrobna lokacija: TEKME SE BODO ODVIJALE V VEČNAMENSKI DVORANI V RADENCIH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK MILLENNIUM, SV. JURIJ OB ŠČAVNICI UL BRATKA KREFTA 14
Vodja zbiranja: NEUBAUER SONJA
Začetek prireditve 26.01.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: IGRIŠČE NA HRUŠICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠZ RADOVLJICA, BLED BOHINJ
Vodja zbiranja: VREČEK JURE
Začetek prireditve 21.04.2014 ob 09.15 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: TRIM LIGA-REKR.LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠP KODELJEVO, KOŠIRJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE,VODOVODNA CESTA 25, LJ
Vodja zbiranja: REMIH ALEŠ
Začetek prireditve 05.05.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ŠAGRA TRSEK
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PRED VAŠKIM DOMOM V TRSEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO TRSEK
Vodja zbiranja: JERMAN FABIJO
Začetek prireditve 20.07.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: TEKMOVANJE I. MNL - ČLANI
Kraj: MURSKA SOBOTA - GORNJI PETROVCI
Podrobna lokacija: PROGRAM TEKMOVANJ DOMAČIH TEKEM ČLANSKE EKIPE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO NOGOMETNI KLUB LESOPLAST KRIŽEVCI V PREKMU
Vodja zbiranja: RJ ROBERT HARI
Začetek prireditve 07.08.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 15.15 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: POLENA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LENART
Vodja zbiranja: KETIŠ ROBERT
Začetek prireditve 20.08.2014 ob 15.19 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 15.19 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 2. SNL - JESENSKI DEL
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BRAJDA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB TOLMIN
Vodja zbiranja: TALJAT MITJA
Začetek prireditve 23.08.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 23.08.2014 ob 17.30 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 23.08.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 20.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - ŠENTILJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V ŠENTILJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DNK ATLETIKO ŠENTILJ
Vodja zbiranja: MAJCEN BOŠTJAN
Začetek prireditve 30.08.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: PLANINŠEC ZORAN
Začetek prireditve 30.08.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME V SP. KUGOTI
Kraj: PESNICA - KUNGOTA
Podrobna lokacija: MOGOMETNO IGRIŠČE V SP. KUNGOTI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KUNGOTA
Vodja zbiranja: GRABER JOŽE
Začetek prireditve 30.08.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: PRIJAVA TEKEM 3. SNL SEVER JESEN 14/15
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ŠMARJE PRI JELŠAH
Podrobna lokacija: PRIJAVA TEKEM 3. SNL SEVER JESEN 14/15
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ŠMARJE PRI JELŠAH
Vodja zbiranja: JAVORIĆ VJEKOSLAV
Začetek prireditve 30.08.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: U RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: TRAVNATA IGRIŠČA V RIBNEM, NA NOMENJU,V ZASIPU IN NA HOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA RADOVLJICA, BLED, BOHINJ, GORJE
Vodja zbiranja: VREČEK JURE
Začetek prireditve 31.08.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: NORA JESENSKA IZMENJAVA
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: GRAD TRATE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD MUZEJ NOROSTI TRATE
Vodja zbiranja: FARASIN DARJA
Začetek prireditve 27.09.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA 1A LIGA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: ŠD BRANIK - LJUDSKI VRT - LUKNJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK BRANIK
Vodja zbiranja: STANKO MATJAŽ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 17.30 uri


Opis: MESEC OBLIKOVANJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DUNAJSKA C. 123, LJUBLJANA (TISKARNA MLADINSKE KNJIGE)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD BIG
Vodja zbiranja: NOVAK ZMAGO
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 06.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: 8. MEDNARODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, UŠC LEONA ŠTUKLJA, KOROŠKA CESTA 130
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC D.O.O, ŽABJEK 8
Vodja zbiranja: ŠKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: VINTAGE SWING FESTIVAL
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELJSKI DOM, KREKOV TRG 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO VINTAGE LJUBLJANA
Vodja zbiranja: KOLAR ALEŠ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: 100 LJUDI 100 ČUDI
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DIJAŠKI DOM LIZIKE JANČAR, TITOVA 24 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR
Vodja zbiranja: DOBAJ TADEJA
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: MEDNARODNI TABOR PREMIKAMO MEJE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DOM V PIŠECAH IN GRAJSKO DVORIŠČE V BREŽICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OŠ PIŠECE
Vodja zbiranja: OGOREVC NUŠKA
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA MED UL IN UMB
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK KODELJEVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA UNIVERZE V LJUBLJANI
Vodja zbiranja: ŽVAN MILAN
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 100 LJUDI 100 ČUDI
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DIJAŠKI DOM LIZIKE JANČAR, TITOVA 24 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR
Vodja zbiranja: DOBAJ TADEJA
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ EVANGELIJ DANES
Vodja zbiranja: ZELENJAK ANDREJ
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: HOKEJSKA TEKMA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HALA TIVOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKO DRSALNO DRUŠTVO OLIMPIJA, CELOVŠKA 25
Vodja zbiranja: SEKELJ MATJAŽ
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 19.45 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT SKUPINE
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: KONCERT SKUPINE THE NEW FLASH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BEVK LUKA
Vodja zbiranja: VILER TEJA
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: KONCERT ZASEDBE ISTRANBUL
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: KOPER ULICA OF 10 NA SEDEŽU SKUPNOSTI ITALIJANOV KOPER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SKUPNOST ITALIJANOV SANTORIO SANTORIO KOPER
Vodja zbiranja: STEFFE MARIO
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: MARIBOR NOGOMETNO MESTO
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MO MARIBOR
Vodja zbiranja: BEDENIK KLEMEN
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 23.55 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA ZA POKAL SLOVENIJE
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: KIDRIČEVA ULICA 18A, ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ČRNOMELJ
Vodja zbiranja: JUGOVIČ PETER
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: TURNIR V KEGLANJU S KROGLO NA VRVICI
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: ŠPORTNO IGRIŠČE BEZENA, BEZENA 17/A, RUŠE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO BEZENA
Vodja zbiranja: MIGLIČ VOJKO
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: ZA UKREPANJE V DAVČNE OAZE IN KRIVOSODJ
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GREGORČIČEVA 25, TAVČARJEVA, TRG OF 13
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: E SOCIALNA OPCIJA LJUDSTVA SLOVENIJE
Vodja zbiranja: KUBOT TOTISLO DUŠAN EGIDIJ
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: LAŠKO - LAŠKO
Podrobna lokacija: KULTURNI CENTER LAŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽUPNISKA KARITAS LAŠKO
Vodja zbiranja: CVERLE DRAGICA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KARAOKE NIGHT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TOKIO BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORIŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: MERLJAK MARKO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: KARAOKE NIGHT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TOKIO BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORIŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: MERLJAK MARKO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE GIFT OF THE HEART
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA UNION, PREŠERNOVA 3, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BINKOŠTNA CERKEV EMANUEL MARIBOR
Vodja zbiranja: KRAJNC SREČKO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: MEDNARODNE ŽENSKE KVALIFIKACIJE U17
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE NK BAKOVCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MEDOBČINSKA NZ M. SOBOTA
Vodja zbiranja: KACJAN DANILO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: OTVORITEV NOVEGA OTROŠKEGA IGRIŠČA
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: OTVORITEV NOVEGA OTROŠKEGA IGRIŠČA PRED OŠ TRŽIČ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA TRŽIČ
Vodja zbiranja: HLADNIK PETRA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: PRIREDITEV V POČASTITEV PRAZNIKA OBČ. R
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RIBNICA, MAJNIKOVA ULICA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I OBČINA RIBNICA, GORENJSKA CESTA 3
Vodja zbiranja: TURK KRALJIĆ NEVENKA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: RAZPORED ROKOMETNIH TEKEM II.LIGE
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: VELIKA DVORANA NA POLICAH V AJDOVŠČINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: MOHORČIČ MIHA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2.DRL MOŠKI
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE, CESTA NA STADION 7, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE, ROŽNA UL. 39, KOČEVJE
Vodja zbiranja: ŠKOTNIK GORAZD
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.15 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 20.45 uri


Opis: ROKOMETNI TEKMI
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ DOBOVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: ROKOMETNI TEKMI RK MITOL SEŽANA
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: TEKMA POKALA SLOVENIJE V ROKOMETU
Kraj: PTUJ - GORIŠNICA
Podrobna lokacija: TEKMA POKALA SLOVENIJE V ROKOMETU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD MOŠKANJCI GORIŠNICA
Vodja zbiranja: ZORLI NIKOLINA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2. IN 3. ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ŠEMPETER V SAVINJ. DOLINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER
Vodja zbiranja: CILENŠEK SEBASTJAN
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: WELCOME PARTY
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: IGRIŠČE POD PRENOČIŠČEM PRISOJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: POSPAK DOO PRISOJE 9 KOPER
Vodja zbiranja: HASKIČ MUNIB
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: WU 17 KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA EP
Kraj: EP MURSKA SOBOTA - BELTINCI
Podrobna lokacija: KVALIFIKACIJSKI NOGOMETNI TURNIR ZA DEKLETA DO 17 LET ZA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽNK BELTINCI
Vodja zbiranja: KOZIC ŠTEFAN
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: SHOD ZA NOV VOLILNI SISTEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG REPUBLIKE 2 IN ERJAVČEVA 17
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: VILI KOVAČIČ - PREDSEDNIK DPSND
Vodja zbiranja: KOVAČIČ VILI
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 11 OBLETNICA SPARA V SEŽANI
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE PRI SPARU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRAGO MACKOŠEK S.P
Vodja zbiranja: MACKOŠEK DRAGO
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: GLASBENO KULINARIČNI ABONMA
Kraj: LAŠKO - LAŠKO
Podrobna lokacija: KULTURNI CENTER LAŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: STIK LAŠKO
Vodja zbiranja: URANKAR BERČON JANJA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: GLASBENO PEVSKI NASTOP AFS FRANCE MAROL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJ. MESTNI TRG 1, PLATO PRED MESTNO HIŠO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T AFS FRANCE MAROLT, KONGRESNI TRG 1
Vodja zbiranja: ETEROVIČ ANA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 19.30 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: STARA CESTA 25A, KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO BAZEN KRANJ
Vodja zbiranja: VUKOVIČ JAKA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKA DELAVNICA ZA OTROKE
Kraj: DOMŽALE - TRZIN
Podrobna lokacija: LJUBLJANSKA CESTA 12/F, TRZIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO KANJA TRZIN
Vodja zbiranja: VELENČAK JOŽICA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: KONCERT DUHOVNIH PESMI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠTULA 23, ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RADIO OGNJIŠČE
Vodja zbiranja: SADAR TADEJ
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: MEDNARODNI TABOR PREMIKAMO MEJE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DOM V PIŠECAH IN GRAJSKO DVORIŠČE V BREŽICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OŠ PIŠECE
Vodja zbiranja: OGOREVC NUŠKA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: MI2 - VAL 014 IN ČISTA JEBA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: CVETLIČARNA, KRANJČEVA 20, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VSSE NEPREMIČNINE D.O.O., KAMNIŠKA 46, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: GRGIĆ SAŠA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: OBČ.KOČEVJE:PROSLAVA OD DNEVU REFORMACI
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠEŠKOV DOM KOČEVJE, PREŠERNOVA ULICA 9, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J OBČINA KOČEVJE, LJUBLJANSKA CESTA 26
Vodja zbiranja: MALNAR VESNA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PIVOFEST 2014
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PIVO FEST 2014 NA TRŽNICI SPODNJA ŠIŠKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ARBITUM D.O.O STANETOVA 27 CELJE
Vodja zbiranja: MAJCENOVIĆ TADEJA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PROMOCIJA HYPO ALPE ADRIA
Kraj: ADR LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PEKA KOSTANJA,HARMONIKAŠ IN PROMOCIJA STORITEV HYPO ALPE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D.
Vodja zbiranja: ZEVNIK SIMON
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ZASAVJE ZA ZDRAVJE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: PLOŠČAD PRED WEINBERGERJEVO HIŠO V ZAGORJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SREDNJA ŠOLA ZAGORJE, CESTA ZMAGE 5, ZAGORJE
Vodja zbiranja: JELEN JURIČ JOŽICA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 16 ŠTIVANSKI SEJEM
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: 16 ŠTIVANSKI SEJEM V ŠTIVANU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DREVESNICA ŠTIVAN D.O.O.
Vodja zbiranja: MARGON JERNEJ
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: DIJAŠKI ŽUR
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KLUB SWENAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB IDRIJSKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: ERJAVEC NEJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: SODNI STOLP, PRISTAN 10, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA SZOTK, MARIBOR, PARTIZANSKA CESTA 12
Vodja zbiranja: LOVŠE MIHA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: GLASBA S PLESOM
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: STARA CESTA 25A, KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO DIMU
Vodja zbiranja: PLETERSKI TIMOTEJ
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 23.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 07.00 uri


Opis: JAPKA-2.FESTIVAL SAVINJSKIH JABOLK
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: PODEŽELSKA TRŽNICA ŽALEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZKŠT ŽALEC
Vodja zbiranja: KAMPLET BOJAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KOMEMORACIJA PRED DNEVOM SPOMINA PADLE
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: KOPER HLAVATIJEV PARK NAVOGALUKIDRIČEVE IN TITOVEGA TRGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZDRUŽENJE BORCEV ZA VREDNOTE NOB KOPER
Vodja zbiranja: BERTOK GUIDO
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 11.30 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 13.30 uri


Opis: KOMEMORATIVNA SLOVESNOST
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: PRI SPOMENIKU PADLIM ŽRTVAM NA TRGU SVOBODE V SEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OO ZB ZV NOB SEVNICA, CANKARJEVA 10, SEVNICA
Vodja zbiranja: POPELAR MAKSIMILJAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 11.30 uri


Opis: KONCERT
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: PROSTORI LOKALA MOBY DICK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOBY DICK, D.O.O., ČRNIVEC 26
Vodja zbiranja: LOKAR BOJAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: KONCERT ANSAMBLA MODRE ZVEZDE
Kraj: . SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: PROSTORI KULTURNEGA DRUŠTVA PRIMOŽ TRUBAR LOKA PRI ZID.M
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO PRIMOŽ TRUBAR LOKA PRI ZID.MOSTU
Vodja zbiranja: CVAR ZORAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT FARAONI Z GOSTI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA HALA TIVOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CME D.O.O.
Vodja zbiranja: TROHA BOŠTJAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: KONCERT MLADINSKIH GLASBENIH SKUPIN
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: DVORANA KOLPERN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA ŠPORT JESENICE
Vodja zbiranja: BLAŽIČ MITJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE IVAN ZAK IN LUNE
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: KONCERT DVEH GLASBENIH SKUPIN V DOMU BORCEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMOŽ MORI S.P.
Vodja zbiranja: MORI PRIMOŽ
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: KONCERT TONY CETINSKI
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: ŠD MAROF, KETTEJEV DREVORED 2, NOVO MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JM KONCERTI MLADEN JAKŠIČ S.P.
Vodja zbiranja: JAKŠIĆ MLADEN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERTNA PRIREDITEV-DRINK,DRANK,PUNK
Kraj: LAŠKO - LAŠKO
Podrobna lokacija: ŠMOCL LAŠKO, MESTNA ULICA2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠMOCL LAŠKO
Vodja zbiranja: LESJAK JONAS
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: MEDNARODNE ŽENSKE KVALIFIKACIJE U17
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE NK BAKOVCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MEDOBČINSKA NZ M. SOBOTA
Vodja zbiranja: KACJAN DANILO
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: MEDNARODNI TABOR PREMIKAMO MEJE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DOM V PIŠECAH IN GRAJSKO DVORIŠČE V BREŽICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OŠ PIŠECE
Vodja zbiranja: OGOREVC NUŠKA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: OBLETNICA HM ŠPAR NOVO MESTO
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: HM ŠPAR NOVO MESTO, BRŠLJIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIREDITVE, DEKOR, RAZSTAVE, DRAGO MACKOVŠEK S.P.
Vodja zbiranja: LUŽAR MIRIJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: OBLETNICA LOKALA
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: PARTIZANSKA CESTA 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BAR MAMBO CAFE - SOMER BERNARDA
Vodja zbiranja: SOMER BERNARDA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PIVOFEST 2014
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PIVO FEST 2014 NA TRŽNICI SPODNJA ŠIŠKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ARBITUM D.O.O STANETOVA 27 CELJE
Vodja zbiranja: MAJCENOVIĆ TADEJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PRIJAVA ČLANSKIH TEKEM 1.B ŽENSKE DRŽAV
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: N ŽRK BREŽICE
Vodja zbiranja: VRAČNIK IGOR
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: RAD BI BIL NORMALEN
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: DVORANA V RAVNAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD "ZORA" RAVNE
Vodja zbiranja: PREZELJ GREGOR
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: REPORTER MILAN
Kraj: PESNICA - KUNGOTA
Podrobna lokacija: REPORTER MILAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BORIS FERK
Vodja zbiranja: FERK BORIS
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME KLUBA RD ŠMARTNO 99
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PUNGRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠMARTNO 99
Vodja zbiranja: BUČAR ALFRED
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 18.30 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ROYALSKA ZABAVA, NOČ ČAROVNIC
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: SLOVENJ GRADEC, RONKOVA 4 (THE ROYAL PUB)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ALEKSANDER VAJS S. P.
Vodja zbiranja: VAJS ALEKSANDER
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: SPOMIN. SLOVE.OB 70 LETNICI POŽIGA BOČN
Kraj: MOZIRJE - GORNJI GRAD
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ZDRUŽENJE BORCEV ZA VREDNOSTE NOB
Vodja zbiranja: ROP IVAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: VELIKI KONCERT DALMATINSKIH KLAP
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR, KORESOVA 7, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BOJAN BELNA S.P.
Vodja zbiranja: BERUS STAŠA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: VESELICA Z GAMSI
Kraj: PESNICA - ŠENTILJ
Podrobna lokacija: BAR JANUŠ, SELNICA OB MURI 102I
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLAUDIJA JANUŠ S.P.
Vodja zbiranja: JANUŠ KLAUDIJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 05.00 uri


Opis: WU 17 KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA EP
Kraj: EP MURSKA SOBOTA - BELTINCI
Podrobna lokacija: KVALIFIKACIJSKI NOGOMETNI TURNIR ZA DEKLETA DO 17 LET ZA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽNK BELTINCI
Vodja zbiranja: KOZIC ŠTEFAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: ZASAVJE ZA ZDRAVJE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: BREZPLAČNO MERJENJE KRVNEGA TLAKA IN SLADKORJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SREDNJA ŠOLA ZAGORJE
Vodja zbiranja: JELEN JURIČ JOŽICA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: 16 ŠTIVANSKI SEJEM
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: 16 ŠTIVANSKI SEJEM V ŠTIVANU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DREVESNICA ŠTIVAN D.O.O.
Vodja zbiranja: MARGON JERNEJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 22. OBLETNICA ODHODA ZADNJEGA VOJAKA JL
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: SGTŠ RADOVLJICA, KRANJSKA 24, RADOVLJICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: A ZVEZA POL. VET. DRUŠTEV SEVER
Vodja zbiranja: POZVEK ANTON
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 3. NOGOMETNA LIGA RS
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NOGOMETNA ŠOLA DRAVA PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vodja zbiranja: GORIŠEK BRIGITA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 6.LETNI KONCERT FOLKLORNE SKUPINE
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: V TELOVADNICI OŠ PROSENIŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO BLAGOVNA
Vodja zbiranja: OJSTERŠEK MARIJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: BOGOSLUŽJE IN ZAKLJUČEK MOT. SEZONE
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: DVORIŠČE EVANGELIČANSKE CERKVE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EVANGELIČANSKA CERKVENA OBČINA MS
Vodja zbiranja: NOVAK LEON
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: DALMATINSKI VEČER S SKUPINO KVATROPIRCI
Kraj: K RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: DALMATINSKI VEČER S SKUPINI KVARTOPIRCI V KTC LOŠKI POTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVTOTRADE D.O.O. PE KTC LOŠKI POTOK
Vodja zbiranja: INTIHAR TJAŠA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: DNEVI SRBSKE KULTURE
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: DNEVI SRBSKE KULTURE - SREČANJE ČLANOV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SPD NIKOLA TESLA
Vodja zbiranja: GOJIĆ NEDELJKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 05.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETAN LIGA STAREJŠE DEKLIC
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: FUTSAL DP U 19
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠD BENEDIKT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BENEDIKT
Vodja zbiranja: HUBER ŠTEFAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: GASILSKA VESELICA
Kraj: MURSKA SOBOTA - GRAD
Podrobna lokacija: GASILKSA VESELICA Z ŽIVO GLASBO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD DOLNJI SLAVEČI
Vodja zbiranja: GRAH ANDREJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 06.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: PTUJ - KIDRIČEVO
Podrobna lokacija: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PROSVETNO DRUŠTVO CIRKOVCE, CIRKOVCE 48
Vodja zbiranja: KELENC SABINA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: GOLAŽIJADA NA ZAVRHU
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: SVETA TROJICA "NA ZAVRHU"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NATALIJA CERAR, DIREKTIVA S.P., CESTA NA BRDO 79,
Vodja zbiranja: CERAR CIRIL
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: IV. MLADI - AVTOR-KANT
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: DOM KRAJANOV GROBELNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO IN MLADINSKO DRUŠTVO GROBELNO
Vodja zbiranja: POČIVALŠEK GREGOR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: JAPKA-2.FESTIVAL SAVINJSKIH JABOLK
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: PODEŽELSKA TRŽNICA ŽALEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZKŠT ŽALEC
Vodja zbiranja: KAMPLET BOJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: JAZZ VEČER
Kraj: LAŠKO - RADEČE
Podrobna lokacija: DOM PORP RADEČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD KAMNOLOM RADEČE
Vodja zbiranja: ŽELEZNIK ROK
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: JERUZALEM VABI
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: JERUZALEM PRI PARKIRIŠČU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LTO PRLEKIJA, LJUTOMER, JUREŠA CIRILA 4
Vodja zbiranja: ŽIŽEK GREGOR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL SEZONE V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE, CESTA V LOKE, MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JP "FUTSAL TEKME" NK IMENO U19,U15,U13
Kraj: STA ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA V PODČETRTKU, ZDRAVILIŠKA CE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IMENO, IMENO ŠT. 035
Vodja zbiranja: KAJBA FREDI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: KMEČKA TRŽNICA
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: POŠTNA ULICA OZ. TRŽNICA V SLOVENJ GRADCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD SLOKVA, SO.P, PODGORJE 46
Vodja zbiranja: KOTNIK DAMJANA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: KOLTURNA PRIREDITEV OB 50.LETNICI DRUŠT
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: KOLTURNA PRIREDITEV OB 50. LETNICI DELOVANJA DRUŠTVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: V KUD OTON ŽUPANČIČA VINICA
Vodja zbiranja: KARIN BILIČIČ ŽELJKA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: KONCERT DUETA
Kraj: ŠKOFJA LOKA - GORENJA VAS-POLJANE
Podrobna lokacija: GASILSKI DOM TREBIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD TREBIJA
Vodja zbiranja: KOSMAČ BLAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: KONCERT NINE PUŠLAR
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: CESTA OBČINE HIRSCHAID 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BOOMER D.O.O.
Vodja zbiranja: LOVRENC PURIČ TOMAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.30 uri


Opis: KONCERT OB 30. OBLETNICI PEVSKEGA ZBORA
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: DOM NA VIDMU, GREGORČIČEVA 2, IL. BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO UPOKOJENCEV ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: GOMBAČ FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK CELJSKI VITEZ
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: KOŠARKAŠKE TEKME KK CELJSKI VITEZ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK CELJSKI VITEZ
Vodja zbiranja: KOLKA ALEKSANDER
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME SLOVENSKE LIGE
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4, ŠPORTNA DVORANA MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB MEDVODE, C. OB SORI 15, MEDVODE
Vodja zbiranja: BUNČIČ DEAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE ČLANSKE TEKME SEZONA 2014/15
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB PLAMA PUR
Vodja zbiranja: MUHA ANDREJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 11.00 uri


Opis: MB OPEN 2014 - KARATE TURNIR
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TEHNIŠKI ŠOLSKI CENTER TEZNO, ZOLAJEVA 12, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KARATE ZVEZA MARIBOR
Vodja zbiranja: DAMJANOVIČ MIROSLAV
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: MNK IZOLA - ČLANSKE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME MNK IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MNK IZOLA, C.D. 28
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMET
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMET
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: GREGELJ GORAZD
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V JEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEVNICA
Vodja zbiranja: PETERCA CIRIL
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION "RAJKO ŠTOLFA"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TABOR SEŽANA
Vodja zbiranja: STANČIČ DEJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 4 LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: STADION VINKA CANJKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: KOTNIK ZLATKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK KRANJ
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NA SAVSKI LOKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KRANJ
Vodja zbiranja: PORŠ ŽIGA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 12.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 00.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV MONS CLAUDIOS
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIUS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKEGA MOŠTVA 3. SNL
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE-JESENSKI DEL TEK
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: PARK GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV 30, STADION GAJ KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE, TRG ZBORA ODPOSL. 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: KVERH BRANKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNI TEKMI II. SNL V DOBU
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK V DOBU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO DOB
Vodja zbiranja: CERAR MARJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: OBLETNICA CENTRA INTERSPAR ŠALEK
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: AVLA CENTRA INTERSPAR - ŠALEK 112
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MICHELA D.O.O.
Vodja zbiranja: KOLARIČ NATALIJA TAJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: OKTOBER JE FEST NA BLEDU
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: FESTIVALNA DVORANA NA BLEDU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO BLED
Vodja zbiranja: BEGOVIČ ANDREJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PIVOFEST 2014
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PIVO FEST 2014 NA TRŽNICI SPODNJA ŠIŠKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ARBITUM D.O.O STANETOVA 27 CELJE
Vodja zbiranja: MAJCENOVIĆ TADEJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PODELITEV GASILSKIH PRIZNANJ
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM PREDOSLJE, PREDOSLJE 34
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA GASILSKIH DVOJIC BRITOF
Vodja zbiranja: GOMBOC RUDI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: POHOD PO SRČNI POTI V RUŠAH
Kraj: RUŠE RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: START POHODA VZNOŽJE KALVARIJE,CILJ PARKIRNI PROSTOR DU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA RUŠE
Vodja zbiranja: HEDVIKA POTOČAR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: POJEMO IN IGRAMO ZA MATEJA
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: DVORANA GASILSKEGA DOMA TRBONJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOLTURNO DRUŠTVO BROD TRBONJE
Vodja zbiranja: VAUKMAN BOJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PROSLAVA OB 60. LETNICI DELOVANJA
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KULTURNA DVORANA V SP. IDRIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LD JELENK
Vodja zbiranja: BURNIK RADOŠ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: RAD BI BIL NORMALEN
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: DVORANA V RAVNAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD "ZORA" RAVNE
Vodja zbiranja: PREZELJ GREGOR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: RAJŽE PO POTEH TIGLAVSKIH PRAVLJIC
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DOVJE - GOLOBOVO DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MARSEL GOMBOC
Vodja zbiranja: LEONA GOMBOC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: RAZPORED ROKOMETNIH TEKEM II.LIGE
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: VELIKA DVORANA NA POLICAH V AJDOVŠČINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: MOHORČIČ MIHA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: RAZPORED TEKEM 3. DOL KRIM ZAHOD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA VRHOVCI, LJUBLJANA, CESTA NA BOKALCE 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO KRIM
Vodja zbiranja: ŠČUKA LEON
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: REGIJSKI KARATE TURNIR ZA OSNOVNOŠOLCE
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI DOM SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA
Vodja zbiranja: ZIDARIČ MARJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: ROCK VEČER
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KLUB SWENAK IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB IDRIJSKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: JERNEJ PODOBNIK
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: ROKOETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME 1B LIGE RS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: KOKOT BRANKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA ŽENSKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA ŽENSKE 1B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA 1.B SLOVENSKE ROKOM LIG
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BONIFIKA, KOPER, ZORE PERELLO GODINA 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ROKOMETNO DRUŠTVO KOPER 2013
Vodja zbiranja: PODPEČAN DUŠAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: MOZIRJE - NAZARJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAZARJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB NAZARJE
Vodja zbiranja: PIKL ALEŠ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1B ROKOMETNE LIGE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DVORANA PRI OŠ V DOBOVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA, SELSKA CESTA 33
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRL
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ III
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB POMURJE
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2. DRŽAVNE LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD JADRAN 2009 H-K
Vodja zbiranja: SOSIČ GREGOR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2.DRL MOŠKI
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE, CESTA NA STADION 7, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE, ROŽNA UL. 39, KOČEVJE
Vodja zbiranja: ŠKOTNIK GORAZD
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V 1.B DRL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA CERKLJE NA GORENJSKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DAMAHAUS CERKLJE
Vodja zbiranja: KORBAR BOJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V DVORANI DOLANKA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PLANINSKA CESTA 3A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DOL TKI HRASTNIK
Vodja zbiranja: PETRIČ ROK
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: ROKOMETNI TEKMI RK MITOL SEŽANA
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: SEJEM UNIKATNIH IZDELKOV CART
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: SEJEM UNIKATNIH IZDELKOV CART
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: UMETNIŠKO DRUŠTVO CART
Vodja zbiranja: SOTLER URŠKA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: SREČANJE LJUBITELJEV ANGLEŠKIH VOZIL
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: OBRTNIŠKA CESTA 1,
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVTOMEHANIKA KVEDER, MARJAN S.P.,
Vodja zbiranja: ROT EMANUEL
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: SREČANJE NAMIZNOTENIŠKIH VETERANOV
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC V LJUTOMERU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN LJUTOMER
Vodja zbiranja: FIJAVŽ DARKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: STANDUP VEČER
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: STARA CESTA 25 A, KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO BAZEN KRANJ
Vodja zbiranja: VUKOVIČ JAKA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: TEKME 1. SFL
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA TRATA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BRLOG
Vodja zbiranja: PREVODNIK FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKME 2. IN 3. ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ŠEMPETER V SAVINJ. DOLINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER
Vodja zbiranja: CILENŠEK SEBASTJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: TEKME DP V 2.DOL IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, PERIČEVA 4, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: TURK ANDREJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.30 uri


Opis: TEKME U19 SLOVENSKE FUTSAL LIGE
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA TRATA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB STRIPY
Vodja zbiranja: RAMOVŠ KRIŠTOF
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKMOVANJE LETALSKIH MODELARJEV
Kraj: MURSKA SOBOTA - MORAVSKE TOPLICE
Podrobna lokacija: NA TRAVNIKIH PRI MARTJANCIH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO MODELARJEV POMURJA
Vodja zbiranja: LEMUT BOGDAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V FLORBALLU
Kraj: LJUBLJANA - DOBROVA-POLHOV GRADEC
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA DOBROVA, CESTA 7. MAJA 20
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FBK JANS
Vodja zbiranja: ZAKONJŠEK LUKA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V SUPER LIGI BZS
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: BALINARSKE TEKME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO BK ANTENA PORTOROŽ
Vodja zbiranja: KONTIČ ROMAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: TRETJI POBALINSKI HALLOWEN V VUZENICI
Kraj: RADLJE OB DRAVI - VUZENICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA MODRA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TIC VUZENICA
Vodja zbiranja: VAJDE ANJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TRŽNICA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KSP PRIREJA TRŽNICO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABIJAN JANI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri


Opis: VELIKI DOBRODELNI KONCERT
Kraj: DOMŽALE - TRZIN
Podrobna lokacija: HALA KOMUNALNEGA CENTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LIONS CLUB DOMŽALE, CESTA RADOMELJSKE ČETE 1, RADOMLJE
Vodja zbiranja: SRHOIJ JURE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: VESELO V JESEN
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: DVORANA OŠ III
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DJM D.O.O.
Vodja zbiranja: MILANKOVIČ DRAGO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ŽIVILSKA TRŽNICA EKO PODEŽELJE
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: KAMNIK, GLAVNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA TURIZEM IN ŠPORT
Vodja zbiranja: KRAMAR FRANCI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME V MNZ CELJE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME NA NOGOMETNEM IGRIŠČU V BREŽICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BREŽICE 1919
Vodja zbiranja: BIBIČ DEJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ŠPORTNO TEKMOVANJE V FLOORBALLU 1.SFL
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ PREŽIHOV VORANC JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FBC THUNDER JESENICE, C.REVOLUCIJE 3, JESENICE
Vodja zbiranja: MIRC PETER
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: PIVO IN PLODOVI NARAVE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRŽNICA BTC - PARKIRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: BTC D.D.
Vodja zbiranja: JUTRŠEK JURE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 16 ŠTIVANSKI SEJEM
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: 16 ŠTIVANSKI SEJEM V ŠTIVANU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DREVESNICA ŠTIVAN D.O.O.
Vodja zbiranja: MARGON JERNEJ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 2. SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 2.SNL 2014/2015 - MOŠKI
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: 2.SNL 2014/2015 - NA IGRIŠČU ANKARAN HRVATINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI, JADRANSKA 15A, ANKARAN
Vodja zbiranja: GEC ALOJZ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALLU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DVORANA VITRANC KRANJSKA GORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI KRANJSKA GORA
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JP "FUTSAL TEKME" NK IMENO U19,U15,U13
Kraj: STA ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA V PODČETRTKU, ZDRAVILIŠKA CE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IMENO, IMENO ŠT. 035
Vodja zbiranja: KAJBA FREDI
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLAJŠI PIONIRJI U15
Kraj: IONI PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 STAREJŠI P
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 11.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: MEDGONERACIJSKO DRUŽENJE
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM BISTRICA OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD SVOBODA
Vodja zbiranja: POLAK ANA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: MEDNARODNE KOŠARKARSKE TEKME
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽKD MARIBOR
Vodja zbiranja: KRAMBERGER MATJAŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL CENTER
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK V RADOMLJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RADOMLJE
Vodja zbiranja: MARINŠEK MATJAŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: POHOD OB REKI IDRIJI
Kraj: ITVE NOVA GORICA - KANAL
Podrobna lokacija: POHOD OB REKI IDRIJI, POHOD NA GLOBOČAK, KULTURNE PRIRED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO GLOBOČAK
Vodja zbiranja: MELINK NATALIJA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: POHOD VOJŠČICA TRSTELJ VOJŠČICA
Kraj: NOVA GORICA - MIREN-KOSTANJEVICA
Podrobna lokacija: KS VOJŠČICA - TRSTELJ - KS VOJŠČICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KS VOJŠČICA
Vodja zbiranja: ARČON DENIS
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 08.45 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 13.30 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1. LIGA U15-Z
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO IDRIJA
Vodja zbiranja: KACIN ROLAND
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: ROKOMETNI TEKMI
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ DOBOVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: SREČANJE LJUBITELJEV ANGLEŠKIH VOZIL
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: OBRTNIŠKA CESTA 1,
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVTOMEHANIKA KVEDER, MARJAN S.P.,
Vodja zbiranja: ROT EMANUEL
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 00.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 06.00 uri


Opis: SREČANJE NAMIZNOTENIŠKIH VETERANOV
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC V LJUTOMERU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN LJUTOMER
Vodja zbiranja: FIJAVŽ DARKO
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-ZAHOD V AJDOVŠČINI
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO NOGOMETNA ŠOLA AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: NAGODE MARKO
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKME V FUTSALU
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: TEKME V ŠRC POLICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MALONOGOMETNI KLUB KIX AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: POPOVIĆ MILOŠ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: TEKME V MALEM NOGOMETU
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BURJA V ŠKOFIJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: TRETJI POBALINSKI HALLOWEN V VUZENICI
Kraj: RADLJE OB DRAVI - VUZENICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA MODRA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TIC VUZENICA
Vodja zbiranja: VAJDE ANJA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TRIM POHOD KAMNICA - URBAN - KAMNICA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KAMNICA, RELACIJA KAMNICA - URBAN - KAMNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DTV PARTIZAN KAMNICA, KAMNICA, VRBANSKA CESTA 97
Vodja zbiranja: RAVNJAK IVAN
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: MEDNARODNE ŽENSKE KVALIFIKACIJE U17
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE NK BAKOVCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MEDOBČINSKA NZ M. SOBOTA
Vodja zbiranja: KACJAN DANILO
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: WU 17 KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA EP
Kraj: EP MURSKA SOBOTA - BELTINCI
Podrobna lokacija: KVALIFIKACIJSKI NOGOMETNI TURNIR ZA DEKLETA DO 17 LET ZA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽNK BELTINCI
Vodja zbiranja: KOZIC ŠTEFAN
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: MEDVEDKOVE VESELE URICE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠD GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GREGORČIČ PATRIK, ŠALKA VAS 73A, KOČEVJE
Vodja zbiranja: GREGORČIČ PATRIK
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: ODKRITJE SPOMINSKEGA OBELEŽJA
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: KAMNIK POD KRIMOM 143
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PVD SEVER LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ŠRAJ SAŠO
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KARAOKE NIGHT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TOKIO BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORIŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: MERLJAK MARKO
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. SML/SKL INTERBLOCK
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, TESOVNIKOVA 54
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK INTERBLOCK, TESOVNIKOVA 54
Vodja zbiranja: DRMAŽ TADEJ
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA DRŽAVNE REPREZENTANCE
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ARENA BONIFIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO KOPER 2013
Vodja zbiranja: VIŠNJEVEC VIANEJ
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT OB OBLETNICI BARA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: BAR PALMA RAKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PALMAS D.O.O., BOŠTANJ 80
Vodja zbiranja: BOŽIČ INES
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: KONCERT SKUPIN IN DRUŽABNI VEČER
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: MOBY DICK ČRNIVEC 26
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOBY DICK D.O.O. ČRNIVEC 26
Vodja zbiranja: LOKAR BOJAN
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE IVAN ZAK IN LUNE
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: KONCERT DVEH GLASBENIH SKUPIN V DOMU BORCEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMOŽ MORI S.P.
Vodja zbiranja: MORI PRIMOŽ
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: MEDVEDKOVE VESELE URICE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠD GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GREGORČIČ PATRIK, ŠALKA VAS 73A, KOČEVJE
Vodja zbiranja: GREGORČIČ PATRIK
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U17 IN U19
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: MESTNI STADION IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI NOGOMETNI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 3 SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME,CENT
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BRITOF 28/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NK BRITOF
Vodja zbiranja: EGART PRIMOŽ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: 3. SLOVENSKA NOGOM. LIGA SEVER
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK MARIBOR
Vodja zbiranja: JURIŠIČ UROŠ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DRUŽENJE POHODNIKOV
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: SMLEDNIK 100, OKREPČEVALNICA STARI GRAD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KURALT ELIZABETA SP. SMLEDNIK 100
Vodja zbiranja: KURALT ELIZABETA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 03.00 uri


Opis: GLASBENI KONCERT
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: KLUB UNTERHUND ORMOŽ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO ALTERNATIVNI KLUB ORMOŽ
Vodja zbiranja: ORAVECZ ROBI
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 02.00 uri


Opis: GOSTJE LOKALA CORNER CAFFE
Kraj: ŽALEC - POLZELA
Podrobna lokacija: LOKAL CORNER CAFFE POLZELA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IGIZ D.O.O.
Vodja zbiranja: ŠČUREK LUKA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 02.00 uri


Opis: HALLOWEEN
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: BREG OB SAVI 96
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SUPEX D.O.O.
Vodja zbiranja: SUHADOLNIK UROŠ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 03.00 uri


Opis: HALOWEN PARTY
Kraj: MARIBOR - HOČE-SLIVNICA
Podrobna lokacija: ELIPSA KAFE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ELIPSA KAFE, BRANKA LEŠNIK S.P
Vodja zbiranja: LEŠNIK BRANKA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 05.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT V ŽIVO-TRAVELIN BAND
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: PIZZERIA O.K. CORRAL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SINJE D.O.O.
Vodja zbiranja: FAJT KOVIC MATEJA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 02.00 uri


Opis: MEDVEDKOVE VESELE URICE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠD GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GREGORČIČ PATRIK, ŠALKA VAS 73A, KOČEVJE
Vodja zbiranja: GREGORČIČ PATRIK
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: NASTOP GLASBENIH SKUPIN
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIB, KOMENSKEGA 2, BAR ROUTE-66
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BOMABO D.O.O, HEROJA ŠARANOVIČA 34C
Vodja zbiranja: VERLAK BOJAN
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 03.00 uri


Opis: NK PORTOROŽ PIRAN - TEKMOVALNA SEZONA
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: ČLANSKE TEKME 3. SNL-ZAHOD, JESENSKI DEL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PORTOROŽ PIRAN
Vodja zbiranja: TADIČ DRAGAN
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠKOFJELOŠKA CESTA 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK CERKNICA
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE CERKNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK CERKNICA
Vodja zbiranja: VRENKO RENATO
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME STAREJŠI DEČKI-U15
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME V 3. SNL ZAHOD
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOČ ČAROVNIC
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: BAR MELI, TRNOVEC 8
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BAR MELI ANDREJ PEZDIRC S.P.
Vodja zbiranja: PEZDIRC ANDREJ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 05.00 uri


Opis: NOČ ČAROVNIC
Kraj: NOVO MESTO - ŽUŽEMBERK
Podrobna lokacija: V GRADU ŽUŽEMBERK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO SREDNJEVEŠKI NAJEMNIKI
Vodja zbiranja: KOŠMERL JOŽE
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 02.00 uri


Opis: NOČ ČAROVNIC
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: GRAD BOGENŠPERK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD BOGENŠPERK
Vodja zbiranja: VOVK JOŽI
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOČ ČAROVNIC
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: GRAJSKA PRISTAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KONJENIŠKI KLUB STRMOL
Vodja zbiranja: BUKŠEK VILI
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: POHOD ZA NOČ ČAROVNIC
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: POHOD NA SV. PRIMOŽ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠTUDENTSKI KLUB KAMNIK
Vodja zbiranja: STEKLASA NINA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PROSLAVA OB DNEVU REFORMACIJE
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PROSLAVA OB DNEVU REFORMACIJE V OBJEKTU TAVERNE V KOPRU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZLATKO GOMBAR, UL. SERGEJA MAŠERA 3, KOPER
Vodja zbiranja: GOMBAR ZLATKO
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: REPORTER MILAN
Kraj: LENART - SV. TROJICA V SLOV. GORICAH
Podrobna lokacija: DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SV.TROJICA
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROYALSKA ZABAVA, NOČ ČAROVNIC
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: SLOVENJ GRADEC, RONKOVA 4 (THE ROYAL PUB)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ALEKSANDER VAJS S. P.
Vodja zbiranja: VAJS ALEKSANDER
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 04.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-CENTER V LESCAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: GLAVNO IGRIŠČE NK LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK LESCE
Vodja zbiranja: MAROLT DARKO
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: ZABAVA IN PLES
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ZABAVA IN PLES
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PARTNER D.O.O.
Vodja zbiranja: KUZMIČ STANE
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 04.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014-
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA TAVČARJEVA 9,LJ
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR
Vodja zbiranja: DARJA BUČAR
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 01.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 01.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 11.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 01.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: SREČANJE ČLANOV IN SIMPATIZERJEV
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM V GROBLJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DUHOVNA SKUPNOST ORIŠ - ENERGIJ NARAVE
Vodja zbiranja: AUDIČ JASMINA
Začetek prireditve 01.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 17.30 uri


Opis: 2. SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: FUTSAL DP U 21
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠD BENEDIKT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BENEDIKT
Vodja zbiranja: HUBER ŠTEFAN
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: FUTSAL TEKMOVANJE U19 IN U21
Kraj: A) ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: SEZONA 2014/2015 V ŠPORTNI DVORANI HARDEK (SOBOTA/NEDELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN TOMAŽ, GORNJI KLJUČAROVCI 14
Vodja zbiranja: GAŠPARIČ ZVONKO
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: MALI NOGOMET
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ VOLIČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZAVRH
Vodja zbiranja: TOMAŽ MARKO
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 12.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME U18 IN U21
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA DOBOVEC
Vodja zbiranja: PAVLOVIČ SLAVKO
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 11.30 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 13.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME U18 IN U21
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA DOBOVEC
Vodja zbiranja: PAVLOVIČ SLAVKO
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 11.30 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 13.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V JEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEVNICA
Vodja zbiranja: PETERCA CIRIL
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINCIU-19 MONS CLAUD
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINSKEGA MOŠTVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: PRODAJA RABLJENIH STVARI "BOLJŠI SEJEM"
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: OREHOVCI 5 GASILSKI DOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO MAJOLKA OREHOVSKI VRH
Vodja zbiranja: PINTARIČ BRANKO
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA V FUTSALU
Kraj: IKA VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA OŠ ANTON MARTIN SLOMŠEK VRHN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB ZAVAS PRI LIPI 7/B, VRHNIKA
Vodja zbiranja: ERČULJ BOŠTJAN
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKME NK CERKVENJAK
Kraj: LENART - CERKVENJAK
Podrobna lokacija: TEKME NK CERKVENJAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB CERKVENJAK
Vodja zbiranja: PERKOVIČ MILAN
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V 3. SNL VZHOD IN MLADINSKE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠRC LJUTOMER, CESTA I . SLOVENSKEGA TABORA 15, LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: MAKOTER SAŠA
Začetek prireditve 02.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 03.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 03.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 04.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KOŠARKAŠKE ČLANSKE TEKME SEZONA 2014/15
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB PLAMA PUR
Vodja zbiranja: MUHA ANDREJ
Začetek prireditve 04.11.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 04.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 04.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 05.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 05.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 05.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 05.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KARAOKE NIGHT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TOKIO BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORIŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: MERLJAK MARKO
Začetek prireditve 05.11.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 05.11.2014 ob 23.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 05.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 05.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: HOKEJSKA TEKMA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HALA TIVOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKO DRSALNO DRUŠTVO OLIMPIJA, CELOVŠKA 25
Vodja zbiranja: SEKELJ MATJAŽ
Začetek prireditve 06.11.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 06.11.2014 ob 22.15 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 06.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 06.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 06.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 06.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 07.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 07.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 07.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 07.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 07.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 07.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PREVENSTVA V ROKOMETU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, OB DOLENJSKI ŽELEZNICI 50
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 07.11.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 07.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: VALVASORJEVA ULTRA IN OSMICA
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: ZAVRŠNICA, RUDNA POT DO VALVASORJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO RADOVLJICA
Vodja zbiranja: ŠTEFE ALEŠ
Začetek prireditve 07.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: 1.B ROKOMETNA LIGA SEZONA 2014/15
Kraj: LAŠKO - RADEČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADEČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB RADEČE-MIK CELJE
Vodja zbiranja: STOPAR DAMIJAN
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 16.30 uri


Opis: 3. DRŽAVNA ODBOJKARSKA LIGA
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV 28, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOK KOČEVJE
Vodja zbiranja: ČOKORILO VANJA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.30 uri


Opis: 3. NOGOMETNA LIGA RS
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NOGOMETNA ŠOLA DRAVA PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vodja zbiranja: GORIŠEK BRIGITA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: 3. SKL
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KONJICE, ŠOLKSA 3/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB KONJICE
Vodja zbiranja: GRAH ROBERT
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: DP U19 FUTSAL
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: SD VOLIČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SV.TROJICA
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA MLADINKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA TEKMA ROKOMETNE LIGE LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA TEKMA KADETINJE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA TEKMA MLADINK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 12.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKO DRUŠTVO NOVA GORICA MLADI
Vodja zbiranja: MARČETIČ MARKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK TERME OLIMIA-PODČET
Kraj: STA ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA V PODČETRTKU, ZDRAVILIŠKA CE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E KK PODČETRTEK
Vodja zbiranja: ŠKET DARKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 11.00 uri


Opis: MLADINSKA IN ČALANSKA 1. ROKOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: MNK IZOLA - ČLANSKE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME MNK IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MNK IZOLA, C.D. 28
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMET
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMET
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: GREGELJ GORAZD
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME U18 IN U21
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA DOBOVEC
Vodja zbiranja: PAVLOVIČ SLAVKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 4 LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: STADION VINKA CANJKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: KOTNIK ZLATKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK KRANJ
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NA SAVSKI LOKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KRANJ
Vodja zbiranja: PORŠ ŽIGA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME SELEKCIJ U19 IN U15
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LITIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN FC LITIJA
Vodja zbiranja: VRHOVEC ANDREJ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV MONS CLAUDIOS
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIUS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKEGA MOŠTVA 3. SNL
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME IN TURNIRJI ŽOK KOČEV
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: DVORANA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: KAVČIČ MOJCA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME V 3.DOL
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: ODBOJKARSKE TEKME V 3.DOL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽOK PUCONCI
Vodja zbiranja: JANASIK DANILO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: ORIENTACIJSKI POHOD
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ORIENTACIJSKI POHOD PO UDIN BOŠTU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MALČEK
Vodja zbiranja: PERHAVEC JANEZ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: PRIJAVA ČLANSKIH TEKEM 1.B ŽENSKE DRŽAV
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: N ŽRK BREŽICE
Vodja zbiranja: VRAČNIK IGOR
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.30 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: PRVENSTVENE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: STADION MALIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KORTE AVTOPLUS
Vodja zbiranja: MEDOŠ DANIJEL
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME V 1.B MDRL
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ČLANSKE PRVENSTVENE TEKME V 1.B MDRL V SEZONI 2014/2015
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK VELIKA NEDELJA CARRERA OPTYL, VELIKA NEDELJA 7
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.30 uri


Opis: RAZPORED TEKEM 3. DOL KRIM ZAHOD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA VRHOVCI, LJUBLJANA, CESTA NA BOKALCE 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO KRIM
Vodja zbiranja: ŠČUKA LEON
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1.B DRL MOŠKI
Kraj: LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFLJICA, ŠKOFLJICA, OB POTOKU 8
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA, ŠKOFLJICA, ŠMARSKA CESTA 3
Vodja zbiranja: MARKOVIČ BRANKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1.B. LIGE
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA LJUDSKI VRT, ŽUPANČIČEVA 10
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK DRAVA PTUJ
Vodja zbiranja: SAKELŠEK ALEŠ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRŽAVNI LIGI ZA MOŠKE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA HALA V SEŽANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK AR/CONT IZ GR
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AR/CONT GORNJA RADGONA, ČREMOŠNIKOVA 6
Vodja zbiranja: RAUTER SAŠO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽENSKE 1/B LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: V TELOVADNICI OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: VOUK ISTOK
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 18.30 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEKMA ELITNE FLOORBALL LIGE - DP ČLANI
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: MODRA DVORNA IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FLOORBALL KLUB INSPORT ŽIRI
Vodja zbiranja: MUHAMET BILJALI
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OD FLIP FLOP GROSUPLJE
Vodja zbiranja: POTOKAR MARKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: TEKME 2. IN 3. ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ŠEMPETER V SAVINJ. DOLINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER
Vodja zbiranja: CILENŠEK SEBASTJAN
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA V FUTSALU
Kraj: IKA VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA OŠ ANTON MARTIN SLOMŠEK VRHN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB ZAVAS PRI LIPI 7/B, VRHNIKA
Vodja zbiranja: ERČULJ BOŠTJAN
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKME HK SLAVIJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HLADILNIŠKA POT 36, HOKEJSKA DVORANA SLAVIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKI KLUB SLAVIJA
Vodja zbiranja: SNOJ ROBI
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 21.30 uri


Opis: TEKME III-DOL RS ZA OK ŽENSKE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA GIMNAZIJE SG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OK SG
Vodja zbiranja: DARKO ŽUGELJ
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKME V MALEM NOGOMETU
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BURJA V ŠKOFIJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V 3. SNL VZHOD IN MLADINSKE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠRC LJUTOMER, CESTA I . SLOVENSKEGA TABORA 15, LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: MAKOTER SAŠA
Začetek prireditve 08.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: 2.SNL 2014/2015 - MOŠKI
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: 2.SNL 2014/2015 - NA IGRIŠČU ANKARAN HRVATINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI, JADRANSKA 15A, ANKARAN
Vodja zbiranja: GEC ALOJZ
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLADINCI U19
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 MLADINCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 19.30 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: MLADINSKA IN ČALANSKA 1. ROKOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: OBČINSKA NOGOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BUŠEČA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME IN TURNIRJI ŽOK KOČEV
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: DVORANA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: KAVČIČ MOJCA
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM 2.SNL - JESEN 2014/1
Kraj: KRANJ - ŠENČUR
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NK ŠENČUR, PIPANOVA C. 45, ŠENČUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 ŠD ŠENČUR, PIPANOVA CESTA 45, ŠENČUR
Vodja zbiranja: VIDMAR BOJAN
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA U-15
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VOLIČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SLOVENSKE GORICE
Vodja zbiranja: STERGAR BOJAN
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V SELEKCIJI U15 MALI NOGOMET
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SEVNICA
Vodja zbiranja: LISEC MARKO
Začetek prireditve 09.11.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 09.11.2014 ob 11.30 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 10.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: JP "FUTSAL TEKME" NK IMENO U19,U15,U13
Kraj: STA ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA V PODČETRTKU, ZDRAVILIŠKA CE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IMENO, IMENO ŠT. 035
Vodja zbiranja: KAJBA FREDI
Začetek prireditve 10.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 10.11.2014 ob 19.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 10.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 11.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 11.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2 SKL ( ŽENSKE )
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA JANINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD JANINA
Vodja zbiranja: BASTAŠIĆ DARINKA
Začetek prireditve 11.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 11.11.2014 ob 19.40 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 12.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 12.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KARAOKE NIGHT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TOKIO BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORIŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: MERLJAK MARKO
Začetek prireditve 12.11.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 12.11.2014 ob 23.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 12.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 12.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2. IN 3. ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ŠEMPETER V SAVINJ. DOLINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER
Vodja zbiranja: CILENŠEK SEBASTJAN
Začetek prireditve 12.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 12.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: GLEDALIŠČNA PREDSTAVA
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: KULTURNI HRAM IGNACA BORŠNIKA V CERKLJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMEJMO SE, ZAVOD ZA KULTURNE DEJAVNOSTI
Vodja zbiranja: REHBERGER CERKVENIK JANJA
Začetek prireditve 13.11.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 13.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 13.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 13.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 13.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 13.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALLU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DVORANA VITRANC KRANJSKA GORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI KRANJSKA GORA
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 14.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 14.11.2014 ob 21.30 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 14.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 14.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: MARTINOV KONCERT
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BENEDIKT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GLASBENO DRUŠTVO ŠTAJERSKI FAKINI
Vodja zbiranja: FLEISINGER IVAN
Začetek prireditve 14.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 14.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 14.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 14.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: ZAKLJUČNA PRIREDITEV 100 LJUDI 100 ČUDI
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DOM USTVARJALNOSTI MLADIH MARIBOR, RAZLAGOVA 16, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE
Vodja zbiranja: DOBAJ TADEJA
Začetek prireditve 14.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 14.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.30 uri


Opis: 3 SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME,CENT
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BRITOF 28/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NK BRITOF
Vodja zbiranja: EGART PRIMOŽ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: 3. SLOVENSKA NOGOM. LIGA SEVER
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK MARIBOR
Vodja zbiranja: JURIŠIČ UROŠ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: IGRANJE NOGOMETNE TEKME
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK MARIBOR
Vodja zbiranja: COTAR DRAGO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KEGLJAŠKO - LIGAŠKO TEKMOVANJE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR, RUDARSKA CESTA 6, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK CELJSKI VITEZ
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: KOŠARKAŠKE TEKME KK CELJSKI VITEZ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK CELJSKI VITEZ
Vodja zbiranja: KOLKA ALEKSANDER
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME SLOVENSKE LIGE
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4, ŠPORTNA DVORANA MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB MEDVODE, C. OB SORI 15, MEDVODE
Vodja zbiranja: BUNČIČ DEAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE ČLANSKE TEKME SEZONA 2014/15
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA ILIRSKA BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB PLAMA PUR
Vodja zbiranja: MUHA ANDREJ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 11.00 uri


Opis: MNK IZOLA - ČLANSKE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME MNK IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MNK IZOLA, C.D. 28
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: NASTOP GLASBENIH SKUPIN
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIB, KOMENSKEGA 2, BAR ROUTE-66
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BOMABO D.O.O, HEROJA ŠARANOVIČA 34C
Vodja zbiranja: VERLAK BOJAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 03.00 uri


Opis: NK PORTOROŽ PIRAN - TEKMOVALNA SEZONA
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: ČLANSKE TEKME 3. SNL-ZAHOD, JESENSKI DEL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PORTOROŽ PIRAN
Vodja zbiranja: TADIČ DRAGAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠKOFJELOŠKA CESTA 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. SML/SKL INTERBLOCK
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, TESOVNIKOVA 54
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK INTERBLOCK, TESOVNIKOVA 54
Vodja zbiranja: DRMAŽ TADEJ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME V 3. SNL ZAHOD
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE-JESENSKI DEL TEK
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: PARK GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV 30, STADION GAJ KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE, TRG ZBORA ODPOSL. 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: KVERH BRANKO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: RAZPORED ROKOMETNIH TEKEM II.LIGE
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: VELIKA DVORANA NA POLICAH V AJDOVŠČINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: MOHORČIČ MIHA
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: ROKOETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME 1B LIGE RS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: KOKOT BRANKO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA 1.B SLOVENSKE ROKOM LIG
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BONIFIKA, KOPER, ZORE PERELLO GODINA 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ROKOMETNO DRUŠTVO KOPER 2013
Vodja zbiranja: PODPEČAN DUŠAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: MOZIRJE - NAZARJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAZARJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB NAZARJE
Vodja zbiranja: PIKL ALEŠ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 18.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1B ROKOMETNE LIGE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DVORANA PRI OŠ V DOBOVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA, SELSKA CESTA 33
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRL
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ III
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB POMURJE
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRŽAVNI LIGI ZA MOŠKE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA HALA V SEŽANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2. DRŽAVNE LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD JADRAN 2009 H-K
Vodja zbiranja: SOSIČ GREGOR
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V 1.B DRL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA CERKLJE NA GORENJSKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DAMAHAUS CERKLJE
Vodja zbiranja: KORBAR BOJAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V DVORANI DOLANKA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PLANINSKA CESTA 3A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DOL TKI HRASTNIK
Vodja zbiranja: PETRIČ ROK
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: SEJEM SMUČARSKE OPREME
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: STARA TELOVADNICA OŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKI KLUB SEŽANA
Vodja zbiranja: ČERNE VIDO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: SEJEM UNIKATNIH IZDELKOV CART
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: SEJEM UNIKATNIH IZDELKOV CART
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: UMETNIŠKO DRUŠTVO CART
Vodja zbiranja: SOTLER URŠKA
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OD FLIP FLOP GROSUPLJE
Vodja zbiranja: POTOKAR MARKO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 17.15 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 2. IN 3. ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ŠEMPETER V SAVINJ. DOLINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKO DRUŠTVO ŠEMPETER
Vodja zbiranja: CILENŠEK SEBASTJAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-CENTER V LESCAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: GLAVNO IGRIŠČE NK LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK LESCE
Vodja zbiranja: MAROLT DARKO
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.20 uri


Opis: TEKME DP V 2.DOL IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GIMNAZIJA BEŽIGRAD, PERIČEVA 4, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: TURK ANDREJ
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 21.30 uri


Opis: TEKME NK CERKVENJAK
Kraj: LENART - CERKVENJAK
Podrobna lokacija: TEKME NK CERKVENJAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB CERKVENJAK
Vodja zbiranja: PERKOVIČ MILAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 16.30 uri


Opis: TEKMOVANJE V FLORBALLU
Kraj: LJUBLJANA - DOBROVA-POLHOV GRADEC
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA DOBROVA, CESTA 7. MAJA 20
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FBK JANS
Vodja zbiranja: ZAKONJŠEK LUKA
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V SUPER LIGI BZS
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: BALINARSKE TEKME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO BK ANTENA PORTOROŽ
Vodja zbiranja: KONTIČ ROMAN
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: TRIGLAVSKA TRŽNICA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE TNP-JA, BLED, LJUBLJANSKA 27
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TRIGLAVSKI NARODNI PARK
Vodja zbiranja: VRHUNC MOJCA
Začetek prireditve 15.11.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 15.11.2014 ob 12.00 uri


Opis: 2. SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: 5. DOBRODELNI KONCERT
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: CERKEV V ARTIČAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽUPNIJSKA KARITAS ARTIČE IN SROMLJE
Vodja zbiranja: CIZEL ALENKA
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: DOKUM. FILM FENOMEN BRUNA GRONINGA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HOTEL M, DERČEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO KROG ZA DUGOVNO ŽIVLJENSKO POMOČ
Vodja zbiranja: ŠKATAR TATJANA
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 19.30 uri


Opis: FUTSAL TEKMOVANJE U19 IN U21
Kraj: A) ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: SEZONA 2014/2015 V ŠPORTNI DVORANI HARDEK (SOBOTA/NEDELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN TOMAŽ, GORNJI KLJUČAROVCI 14
Vodja zbiranja: GAŠPARIČ ZVONKO
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: FUTSAL TEKMOVANJE V KATEGORIJI U21
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SEVNICA
Vodja zbiranja: LISEC MARKO
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V JEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEVNICA
Vodja zbiranja: PETERCA CIRIL
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: STADION LJUBLJANA MILČINSKEGA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO MILČINSKEGA 2 LJUBLJANA
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ENOTNE PRIMORSKE LIGE
Kraj: SEŽANA - KOMEN
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V KOMNU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOMEN
Vodja zbiranja: KAVČIČ PETER
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME SELEKCIJ U19 IN U15
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LITIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN FC LITIJA
Vodja zbiranja: VRHOVEC ANDREJ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 14.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U17 IN U19
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: MESTNI STADION IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI NOGOMETNI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 17.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 19.00 uri


Opis: PREDVAJANJE DOKUMENTARNEGA FILMA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: HOTEL PIRAMIDA, HEROJA ŠLANDRA 10, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KROG ZA DUHOVNO ŽIVLJENSKO POMOČ
Vodja zbiranja: SVET KLAVDIJA
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 19.30 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1. LIGA U15-Z
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO IDRIJA
Vodja zbiranja: KACIN ROLAND
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA ŽENSKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA ŽENSKE 1B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 20.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 15.00 uri


Opis: TEKME HK SLAVIJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HLADILNIŠKA POT 36, HOKEJSKA DVORANA SLAVIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKI KLUB SLAVIJA
Vodja zbiranja: SNOJ ROBI
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 19.30 uri


Opis: TEKME V FUTSALU
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: TEKME V ŠRC POLICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MALONOGOMETNI KLUB KIX AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: POPOVIĆ MILOŠ
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 20.30 uri


Opis: TEKME V MALEM NOGOMETU
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BURJA V ŠKOFIJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKME V MALEM NOGOMETU
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BURJA V ŠKOFIJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 16.11.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 16.11.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 17.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 17.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 17.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 17.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 18.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME U18 IN U21
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA DOBOVEC
Vodja zbiranja: PAVLOVIČ SLAVKO
Začetek prireditve 18.11.2014 ob 18.30 uri
Konec prireditve 18.11.2014 ob 20.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION "RAJKO ŠTOLFA"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TABOR SEŽANA
Vodja zbiranja: STANČIČ DEJAN
Začetek prireditve 18.11.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 18.11.2014 ob 16.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 18.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 19.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 19.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: KARAOKE NIGHT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TOKIO BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORIŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: MERLJAK MARKO
Začetek prireditve 19.11.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 19.11.2014 ob 23.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 19.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 19.11.2014 ob 21.00 uri


Opis: SREČANJE MUZIKANTOV
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: TRG 2, PREVALJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GOSTILNA RIFEL
Vodja zbiranja: RIFEL PETER
Začetek prireditve 19.11.2014 ob 23.00 uri
Konec prireditve 20.11.2014 ob 02.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 20.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 20.11.2014 ob 23.59 uri


Naša spletna stran uporablja piškotke. Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke?

Želim izvedeti več.