Javni shodi in prireditve

Javni shodi in prireditve


Opis: NOGOMETNI TURNIR
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠRC BAKOVCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠNK BAKOVCI
Vodja zbiranja: VEREŠ DUŠAN
Začetek prireditve 10.10.2013 ob 14.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: IGRIŠČE NA HRUŠICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠZ RADOVLJICA, BLED BOHINJ
Vodja zbiranja: VREČEK JURE
Začetek prireditve 21.04.2014 ob 09.15 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: TRIM LIGA-REKR.LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠP KODELJEVO, KOŠIRJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA LJUBLJANE,VODOVODNA CESTA 25, LJ
Vodja zbiranja: REMIH ALEŠ
Začetek prireditve 05.05.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: NATURAVANTURA FEST
Kraj: MOZIRJE - LJUBNO
Podrobna lokacija: PRIMOŽ PRI LJUBNEM - TRAVNIKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NATURAVANTURA D.O.O.
Vodja zbiranja: KRIVEC ALEŠ
Začetek prireditve 24.06.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: ŠAGRA TRSEK
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PRED VAŠKIM DOMOM V TRSEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO TRSEK
Vodja zbiranja: JERMAN FABIJO
Začetek prireditve 20.07.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: POLENA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LENART
Vodja zbiranja: KETIŠ ROBERT
Začetek prireditve 20.08.2014 ob 15.19 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 15.19 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: PLANINŠEC ZORAN
Začetek prireditve 30.08.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: PRIJAVA TEKEM 3. SNL SEVER JESEN 14/15
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ŠMARJE PRI JELŠAH
Podrobna lokacija: PRIJAVA TEKEM 3. SNL SEVER JESEN 14/15
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ŠMARJE PRI JELŠAH
Vodja zbiranja: JAVORIĆ VJEKOSLAV
Začetek prireditve 30.08.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: U RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: TRAVNATA IGRIŠČA V RIBNEM, NA NOMENJU,V ZASIPU IN NA HOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA RADOVLJICA, BLED, BOHINJ, GORJE
Vodja zbiranja: VREČEK JURE
Začetek prireditve 31.08.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: TEKMOVANJE MLADISNKE EKIPE V JESENSKEM
Kraj: MURSKA SOBOTA - GORNJI PETROVCI
Podrobna lokacija: PROGRAM TEKMOVANJA MLADISNKE EKIPE V OKVIRU MNZ MS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK LESOPLAST KRIŽEVCI V PREKMURJU
Vodja zbiranja: HARI ROBERT
Začetek prireditve 06.09.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 16.45 uri


Opis: NATURAVANTURA FEST
Kraj: MOZIRJE - LJUBNO
Podrobna lokacija: PRIMOŽ PRI LJUBNEM - TRAVNIKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NATURAVANTURA D.O.O.
Vodja zbiranja: KRIVEC ALEŠ
Začetek prireditve 15.09.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 12. OKTOBERFEJST PR SEDMIC
Kraj: ŠKOFJA LOKA - GORENJA VAS-POLJANE
Podrobna lokacija: PR SEDMIC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ALOJZ KOVIČ
Vodja zbiranja: KOVIČ ALOJZ
Začetek prireditve 19.09.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: KAKIJOVO POLETJE 2014
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: LUCIJA, LIMINJAN 8, ZEMLJIŠČE LAST VOGRIČ MITJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAGORIČNIK SIMON S.P.
Vodja zbiranja: ZAGORIČNIK SIMON
Začetek prireditve 22.09.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: PREDSTAVITEV KAND. LISTE DESUS IN ŽUPAN
Kraj: MARIBOR - STARŠE
Podrobna lokacija: PREDSTAVITEV ŽUPANA IN KANDIDATNE LISTE STRANKE DESUS
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: A DESUS STARŠE
Vodja zbiranja: MALEK MARJAN
Začetek prireditve 24.09.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NORA JESENSKA IZMENJAVA
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: GRAD TRATE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD MUZEJ NOROSTI TRATE
Vodja zbiranja: FARASIN DARJA
Začetek prireditve 27.09.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: LIKOVNA KOLONIJA ŠTANJEL 2014
Kraj: SEŽANA - KOMEN
Podrobna lokacija: ŠTANJEL ŠT. 59/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVP ZA DUŠEVNO ZDRAVJE - VEZI
Vodja zbiranja: MARGARIT KARMEN
Začetek prireditve 29.09.2014 ob 00.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: CIKLUS KONCERTOV 2014
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TOMŠIČEVA 12 LETNI VRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAZZ CLUB GAJO - DRUŠTVO
Vodja zbiranja: GAJO DRAGO
Začetek prireditve 30.09.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: LIKOF - ZABAVA OB ZAKLJUČKU ENERG SANAC
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: JURČIČEVA 2 - BAR MANDRAČ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I KS SEMEDELA
Vodja zbiranja: ŠTRKALJ MARKO
Začetek prireditve 30.09.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: 13. OBLETNICA SPAR KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: KOČEVJE, LJUBLJANSKA CESTA 46
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRAGO MACKOŠEK
Vodja zbiranja: MACKOŠEK DRAGO
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 3. TEK IN HOJA ZA UPANJE "EUROPA DONNA"
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: EUROPARK, ZAGORJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VDC ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 59/C
Vodja zbiranja: KOVAČ HEDVIKA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: 8.TRGATEV NIKOLAJE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: OBRAMBNI STOLP ŽALEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO SAVINJSKIH VINOGRADNIKOV
Vodja zbiranja: MARIČ SILVESTER
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 9. HUMANITARNI ČOPOV TEK
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: OŠ OREHEK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OSNOVNA ŠOLA OREHEK
Vodja zbiranja: ŠTULAR TATJANA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: NOVI TRG - DIAGRAMI, PREŠERNOV TRG IN ČOPOVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: IDRIJSKE KRNICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA IDRIJA
Vodja zbiranja: GROŠELJ LENKA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETAN LIGA STAREJŠE DEKLIC
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 19.30 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JP TEDEN OTROKA
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PLESNE ANIMACIJE IN USTV. DELAVNICE V HLAVATYJEVEM PARKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE KOPER
Vodja zbiranja: MORGAN IRENA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME IN TURNIRJI ŽOK KOČEV
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: DVORANA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: KAVČIČ MOJCA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: OTVORITEV CENTRA PONOVNE UPORABE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA KOČEVJE
Vodja zbiranja: PREBILIČ VLADIMIR
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: OTVORITEV OTROŠKEGA IGRIŠČA V BISTRICI
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: OTROŠKO IGRIŠČE V BISTRICI OB TC DETELJICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA TRŽIČ
Vodja zbiranja: HLADNIK PETRA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: OTVORITEV PROSTOROV CO-WORKING ZASAVJE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: TRG SVOBODE 23, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PUNKTCC - DRUŠTVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI IN KREATIVNIH I
Vodja zbiranja: ND LIPEC JANEZ
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: POZDRAV BRUCKAM IN BRUCEM UP
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: POZDRAV BRUCKAM IN BRUCEM UP NA TITOVEM TRGU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: UNIVERZA NA PRIMORSKEM, TITOV TRG 4, KOPER
Vodja zbiranja: BARUCA MIRELLA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV KANDIDATURE ZA ŽUPANA
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija: ROKOMETNO IGRIŠČE NA KAJUHOVI CESTI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LISTA BORISA GOLIČNIKA
Vodja zbiranja: GOLIČNIK BORIS
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA ŽENSKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA ŽENSKE 1B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: ČOKOMOBIL, OGLED VOZILA OBLEČENEGA V ČO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KRIŽIŠČE STAREGA IN GORNJEGA TRGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: K ODJUGA, PRAVIČNOTRGOVINSKA ORGANIZACIJA, Z.B.O.
Vodja zbiranja: LIMON DAVID
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ŠTUDENTSKI ŽUR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAPITELJSKA ULICA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽIGA ZIDAR S.P., DOLENJSKA CESAT 55, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ZIDAR ŽIGA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: DOM KRAJANOV POŽENIK
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: DOM KRAJANOV POŽENIK
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: FRANC ČEBULJ- ŽUPAN
Vodja zbiranja: ČEBULJ FRANC
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: PREDSTAITEV KANDIDATOV V SKLPU LOK. VOL
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: PREDSTAVITEV PO VSEH VAŠKIH SKUPNOSTIH
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: . ŽUPANOVA LISTA-GIBANJE ZA OBČINO ŠENTJUR
Vodja zbiranja: KOREN MIRAN
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PROTEST V PODPORO JANEZU JANŠI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR ZA ODBOR 2014
Vodja zbiranja: BUČAR DARJA
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: SHOD ZA NOV VOLILNI SISTEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG REPUBLIKE 2 IN ERJAVČEVA 17
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: VILI KOVAČIČ - PREDSEDNIK DPSND
Vodja zbiranja: KOVAČIČ VILI
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: VOLILNA KAMPANJA DR. MILENE KRAMAR ZUPA
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: OTROŠKA IGRIŠČA PO NOVEM MESTU
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: N ZVEZA ZA DOLENJSKO - ZZD
Vodja zbiranja: KULJAJ IVAN
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: ZA UKREPANJE V DAVČNE OAZE
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: TRG CELJSKIH KNEZOV, CELJE
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: KUBOT TOTISLO DUŠAN EGIDIJ
Vodja zbiranja: KUBOT TOTISLO DUŠAN EGIDIJ
Začetek prireditve 01.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 01.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 5 DOBRODELNI KONCERT
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: V HALI KOMUNALNEGA CENTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GASILSKA ZVEZA DOMŽALE
Vodja zbiranja: KOVAČ STANE
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: NOVI TRG - DIAGRAMI, PREŠERNOV TRG IN ČOPOVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DAN ODPRTIH VRAT NOVE ŠOLE V SV. ANTONU
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: DAN ODPRTIH VRAT NOVE ŠOLE V SV. ANTONU PRED NOVO ŠOLO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MESTNA OBČINA KOPER, VERDIJEVA ULICA 10
Vodja zbiranja: MAIER SPONZA MARIALUISA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: IDRIJSKE KRNICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA IDRIJA
Vodja zbiranja: GROŠELJ LENKA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V KOLESARSTVU
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: VELODROM V STRAŽIŠČU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOLESARSKI KLUB SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: ZEVNIK MATJAŽ
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 07.30 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: DRŽAVNO ŠOLSKO TEKM. V ORIENTACIJSK. TE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, KODELJEVO, KOBLARJEVA 34
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: K ORIENTACIJSKI KLUB TIVOLI
Vodja zbiranja: FERENC ALEŠ
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: FUŽINIADA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, PLOŠČAD PRED PREGLOVIM TRGOM 15
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO SPM IN ČETRTNA SKUPNOST MOSTE
Vodja zbiranja: SIMUNIŠEK VITOMIR
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: GLEDALIŠČNA PREDSTAVA
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: KULTURNI HRAM IGNACA BORŠNIKA V CERKLJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMEJMO SE, ZAVOD ZA KULTURNE DEJAVNOSTI
Vodja zbiranja: REHBERGER CERKVENIK JANJA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: ODPRTJE FOTOGRAFSKE RASTAVE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SLUŽBA VLADE ZA RAZVOJ IN EVROPSKO KOHEZIJSKO POLITIKO
Vodja zbiranja: KOGEJ NATAŠA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: POČASTITEV MEDNARODNEGA DNEVA NENASILJA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: GRAJSKI TRG, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: WALDORFSKA ŠOLA LJUBLJANA, OE MARIBOR, CANKARJEVA ULICA 5
Vodja zbiranja: JBSTL JYOTI
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: PROMOCIJSKI DOGODEK, MINIURBAN THRILL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG 10, SOLIST BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BIKT D.O.O., VELENJE
Vodja zbiranja: MEŽAR UROŠ
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: STRANIŠČNA ŠEPETANJA-ULIČNI PERFORMANS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FORUM LJUBLJANA ZAVOD ZA UMETNIŠKO IN KULTURNO PRODUKCIJO
Vodja zbiranja: KATERINA MIROVIĆ
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 22.30 uri


Opis: DOM KRAJANOV POŽENIK
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: DOM KRAJANOV POŽENIK
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: FRANC ČEBULJ- ŽUPAN
Vodja zbiranja: ČEBULJ FRANC
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: NAGOVOR PREDSEDNIKA DESUS KARLA ERJAVCA
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: PARK PIETRO COPPO
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DESUS IZOLA PLENČIČEVA UL. 3
Vodja zbiranja: SIMONOVIČ BRANKO
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: PREDVOLILNI SHOD - LISTE ZA RAZVOJ OBČI
Kraj: ORMOŽ - SREDIŠČE OB DRAVI
Podrobna lokacija: DOM KULTURE V OBREŽU IN SOKOLANA V SREDIŠČU OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: N ZLATKA MARČEC
Vodja zbiranja: MARČEC ZLATKA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PROTEST V PODPORO JANEZU JANŠI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR ZA ODBOR 2014
Vodja zbiranja: BUČAR DARJA
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: VOLILNA KAMPANJA DR. MILENE KRAMAR ZUPA
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: OTROŠKA IGRIŠČA PO NOVEM MESTU
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: N ZVEZA ZA DOLENJSKO - ZZD
Vodja zbiranja: KULJAJ IVAN
Začetek prireditve 02.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 1. IN 18. KROG MLMN 2014
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK DOLENJA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN GRAFIT
Vodja zbiranja: HENIGMAN MATEVŽ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 15. SREDNJEVEŠKI DAN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE, KRIŽEVNIŠKA , STARA LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MINI TEATER
Vodja zbiranja: WALTL ROBERT
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: NOVI TRG - DIAGRAMI, PREŠERNOV TRG IN ČOPOVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DALMATINSKI VEČER PETJA
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: V LOKALU FAST FOOD ŠIME V LUKOVICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVBELJ SIMON S.P.
Vodja zbiranja: AVBELJ SIMON
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: DJ,NASTOP GLASBENE SKUPINE
Kraj: LAŠKO - LAŠKO
Podrobna lokacija: PRED LOKALOM VAL BAR, LAŠKO, CELJSKA CESTA 43
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ERIKA LAPORNIK S.P
Vodja zbiranja: LAPORNIK ERIKA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: IDRIJSKE KRNICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA IDRIJA
Vodja zbiranja: GROŠELJ LENKA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: DRUŽENJE OBČANOV OB GLASBI
Kraj: GROSUPLJE - DOBREPOLJE
Podrobna lokacija: DRUŽENJE OBČANOV OB GLASBI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINSKI ODBOR SDS DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: BUKOVEC ROMAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALLU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DVORANA VITRANC KRANJSKA GORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI KRANJSKA GORA
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: ELEKTRONIC DIVERSITY
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA - SLOVENSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: PROSTORI KLUBA ŠTUDENTOV SLOVENSKA BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ŠTUDENTOV SLOVENSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: JAUŠOVEC ANDREJ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 05.00 uri


Opis: HUMANITARNI KONCERT
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: DOM KULTURE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VDC POLŽ MARIBOR
Vodja zbiranja: BREZNIK JASMINA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: INFOTRŽICA IN SOOČENJE ŽUPANSKIH KANDID
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: VELENJE NOVA PROMENADA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: A MLADINSKI SVET VELENJE
Vodja zbiranja: KELHER BARBARA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL TEKMOVAL.SEZONE ND MOZIRJE
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE, NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: KARAVANA ELEKTRIČNIH VOZIL RENAULT
Kraj: 8 CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: DVORIŠČE POKRAJINSKEGA MUZEJA CELJE, UL.CELJSKIH KNEZOV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVTOTEHNIKA CELJE D.O.O.
Vodja zbiranja: MILOSAVLJEVIĆ NENAD
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE GREG&DOMINE
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: PRI VODNJAKU, GLAVNI TRG 3, NOVO MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PDL D.O.O., GLAVNI TRG 3, NOVO MESTO
Vodja zbiranja: ŠUTAR ALEŠ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: KONCERTI GLASBENIH SKUPIN
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KAVARNA IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LAPAJNE URŠKA S.P.
Vodja zbiranja: LAPAJNE URŠKA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 21.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME STAREJŠI DEČKI-U15
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: NOČNI ŠIHT Z VEZTAXOM
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: BAZEN KRANJ, STARA CESTA 25/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SLAVKO STOJAKOVIČ
Vodja zbiranja: STOJAKOVIČ SLAVKO
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 06.15 uri


Opis: OBČINSKI PRAZNIK OBČINE LOŠKI POTOK
Kraj: RIBNICA - LOŠKI POTOK
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ LOŠKI POTOK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA LOŠKI POTOK
Vodja zbiranja: KOŠMERL VINKO
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ORIENTACIJSKI POHOD PO CENTRU MARIBORA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MESTO MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER NAPREJ MARIBOR
Vodja zbiranja: VEŠLIGAJ DAMIŠ JASNA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: OTVORITEV IGRIŠČA V BUŠEČI VASI
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: PRI STARI OŠ V BUŠEČI VASI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.55 uri


Opis: OTVORITEV MEDGENERACIJSKEGA CENTRA
Kraj: NOVA GORICA - MIREN-KOSTANJEVICA
Podrobna lokacija: OTVORITEV MEDGENERACIJSKEGA CENTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MIREN KOSTANJEVICA
Vodja zbiranja: FILIPČIČ ROBERT
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: PARTY FREE-PREDSTAVITEV ALBUMA
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: TERASA WOLF BARA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZDENKA ILIČ S.P. WOLF BAR
Vodja zbiranja: ZDENKA ILIČ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: PLES OB VAŠKEM PRAZNIKU
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: VAŠKI DOM ČELJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KS PREM - VAŠKA SKUPNOST ČELJE
Vodja zbiranja: KIRN BOŠTJAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: POZDRAV JESENI
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: GOSTINSKI LOKAL BAR KAPELA, KAPELSKI VRH 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DAMIR HRIBAR
Vodja zbiranja: HRIBAR DAMIR
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: PREDSTAV. TEČAJA LJUBEZEN IN SPOŠTOVANJ
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: BAR CINCA MARINCA V KOBARIDU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ, EVANGELIJ DANES
Vodja zbiranja: ZELENJAK ANDREJ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV OBRTNIH POKLICEV
Kraj: E JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: GLEDALIŠČE TONETA ČUFARJA, TRG TONETA ČUFARJA 4, JESENIC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBMOČNA OBRTNO PODJETNIŠKA ZBORNICA JESENICE
Vodja zbiranja: ZIMA NIKI
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV ŠOLE KOŠARKE
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: V HALI KOMUNALNEGA CENTRA V DOMŽALAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB DOMŽALE
Vodja zbiranja: GORJAN LADIVOJ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: PREDVOLILNA PRIREDITEC SDS
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: IGRIŠČE NASPROTI TPC, PARCELA ŠT. 55128/1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SOCIALNI DEMOKRATI OO PIRAN, OBALA 114, PORTOROŽ
Vodja zbiranja: RADOJKOVIČ ALEN ALEN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: PREDVOLILNA PRIREDITEV
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: OŠ LESKOVEC PRI KRŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SLS KRŠKO, CKŽ 30
Vodja zbiranja: UDOVČ GORAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PROMOCIJA VOZIL ZNAMKE SUZUKI AVTO MONY
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE PODJETJA AVTO MONY LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVTO MONY D.O.O. LESCE
Vodja zbiranja: TOMAŽIČ POLONA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: ROCK KONCERT
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: RUŠE, MARIBORSKA CESTA 31
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZA ZDRUŽENA AKCIJA, STADIONSKA 15, RUŠE
Vodja zbiranja: OZIM MARKO
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: SREČANJE OBČANOV Z ŽIVO GLASBO
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: SREČANJE OBČANOV Z ŽIVO GLASBO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SDS GROSUPLJE
Vodja zbiranja: HOČEVAR DUŠAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: STRANIŠČNA ŠEPETANJA-ULIČNI PERFORMANS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FORUM LJUBLJANA ZAVOD ZA UMETNIŠKO IN KULTURNO PRODUKCIJO
Vodja zbiranja: KATERINA MIROVIĆ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.30 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PREVENSTVA V ROKOMETU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, OB DOLENJSKI ŽELEZNICI 50
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TU, KJER SEM DOMA
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠEŠKOV DOM, PREŠERNOVA ULICA 11, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA KOČEVJE
Vodja zbiranja: MEMEDOVIĆ MALNAR VESNA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: VELIKI DOBRODELNI KONCERT
Kraj: DOMŽALE - TRZIN
Podrobna lokacija: HALA KOMUNALNEGA CENTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LIONS CLUB DOMŽALE, CESTA RADOMELJSKE ČETE 1, RADOMLJE
Vodja zbiranja: SRHOIJ JURE
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: VETER V LASEH S ŠPORTOM PROTI ODVISNOST
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE, BOKALOVA 14
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I ŠPORTNO DRUŠTVO ŠENTVID - LJUBLJANA, BOKALOVA 14, LJUBLJAN
Vodja zbiranja: A MARKOVIČ JOŽICA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: VSI LJUDJE VSI LJUBLJENI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG REPUBLIKE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: PIKELJ VALENTINA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: ZAKLJUČEK KAMPANIJE S HUMANITARNO AKCIJ
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI KOMPLEKS RUDAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: O SDS OO TRBOVLJE
Vodja zbiranja: VOZEL MITJA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ZAKLJUČEK VOLILNE KAMPANIJE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: CESTA ZMAGE 35B, TRŽNICA ZAGORJE OB SAVI, "POD URO"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZDRUŽENJE ZA NAPREDEK ZASAVJA ZAGORJE GRE NAPREJ
Vodja zbiranja: MEDVED RUDI
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: ZAKLJUČNA ZABAVA VOLILNE KAMPANIJE
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE PRED PODJETJEM MIKONA, PREDILNIŠKA CESTA 14
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TOMAŽ MEGLIČ, 2003971500243
Vodja zbiranja: MEGLIČ TOMAŽ
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: ZAKLJUČNO SREČANJA VOLILNE KAMPANIJE NS
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: CANKARJEV TRG V AJDOVŠČINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I NAGOVOR ZA KANDIDATA ZA ŽUPANJO NADJO UŠAJ PREGELJC
Vodja zbiranja: MIKUŽ DUŠAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ŠTMARSKA ŠAGRA - BELA NEDELJA
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠOTOR NA NOGOMETNEM IGRIŠČU, TRG V CENTRU VASI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO ŠMARJE
Vodja zbiranja: FAJDIGA DEBORA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: DOM KRAJANOV POŽENIK
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: DOM KRAJANOV POŽENIK
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: FRANC ČEBULJ- ŽUPAN
Vodja zbiranja: ČEBULJ FRANC
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: OBLETNICA LOKALA
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: OBLETNICA LOKALA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: VERA BAR
Vodja zbiranja: VRBANČIČ VERA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: PREDVOLILNI SHOD - LISTE ZA RAZVOJ OBČI
Kraj: ORMOŽ - SREDIŠČE OB DRAVI
Podrobna lokacija: DOM KULTURE V OBREŽU IN SOKOLANA V SREDIŠČU OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: N ZLATKA MARČEC
Vodja zbiranja: MARČEC ZLATKA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PREDVOLILNI SHOD - LOKALNE VOLITVE 2014
Kraj: RICA LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: OBČINSKA DVORANA ŠKOFLJICA, DOM KRAJANOV LAVRICA IN P GO
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: NEODVISNA LISTA NAŠA LAVRICA
Vodja zbiranja: BOŽIČ BOJAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PREDVOLILNI SHOD V PODPOSRO ŽUPANSKEGA
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: PRI FONTANI NA ULICI SALLAUMINES
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: K OBMOČNA ORGANIZACIJA SOCIALNIH DEMOKRATOV TRBOVLJE
Vodja zbiranja: LEDINEK SEBASTJAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PROTEST V PODPORO JANEZU JANŠI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OKOLICA SODIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: DARJA BUČAR ZA ODBOR 2014
Vodja zbiranja: BUČAR DARJA
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: VOLILNA KAMPANJA DR. MILENE KRAMAR ZUPA
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: OTROŠKA IGRIŠČA PO NOVEM MESTU
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: N ZVEZA ZA DOLENJSKO - ZZD
Vodja zbiranja: KULJAJ IVAN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: ZAKLJUČEK PREDVOLILNE KAMPANJE
Kraj: ROM TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: TOLMIN, TRG MARŠALA TITA 12 - PRED BLAGOVNICO IN ALPI BA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: BORUT KLANJŠČEK - ORGANIZATOR PREDVOLILNE KAMPANJE
Vodja zbiranja: KLANJŠČEK BORUT
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: ZAKLJUČEK VOLILNE KAMPAJE ZA ŽUPANA
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: EVROPSKA PLOŠČAD ROGAŠKA SLATINA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: SLS SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA, OO ROGAŠKA SLATINA
Vodja zbiranja: KIDRIČ MARTIN
Začetek prireditve 03.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 03.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 11. JESENSKI SEJEM
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: 11. JESENSKI SEJEM, CANKARJEVA CESTA V VELENJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FESTIVAL VELENJE
Vodja zbiranja: BARBARA POKORNI
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 06.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 12.30 uri


Opis: 11. TEK PO POTI SPROSTITVE IN UŽITKA
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: ŠPANOVA DOMAČIJA MOŠČANCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOŠČANCI
Vodja zbiranja: FILO LUDVIK
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 13. HOJA PO BUŠKIH POTEH
Kraj: TOLMIN - BOVEC
Podrobna lokacija: OKOLICA BOVCA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO BOVEC
Vodja zbiranja: RAZPET MINKA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: 15. SREDNJEVEŠKI DAN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE, KRIŽEVNIŠKA , STARA LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MINI TEATER
Vodja zbiranja: WALTL ROBERT
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: 2.MEDNARODNI FESTIVAL MARMELADA 2014
Kraj: TREBNJE - ŠENTRUPERT
Podrobna lokacija: DEŽELA KOZOLCEV ŠENTRUPERT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA RAZVOJ IN OŽIVITEV TREBNJEGA
Vodja zbiranja: SMUK ŠPELA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 4. PRAZNIK MOŠTA IN DIVJAČINE 2014
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: MESTNA PLOŠČAD NA TRGU ZBORA ODPOSLANCEV V KOČEVJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO KOČEVJE
Vodja zbiranja: JELENOVIČ UROŠ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: 6 SADJARSKA RAZSTAVA
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: RESTAVRACIJA GAJ MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SADJARSKO DRUŠTVO FRANCA PRAPROTNIKA MOZIRJE
Vodja zbiranja: PLAZNIK ALOJZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 6 UR SLAVNIKA - PLANINSKI IZZIV
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PLANINSKE POTI MED PODGORJEM IN SLAVNIKOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VOLČANŠEK MITJA
Vodja zbiranja: VOLČANŠEK MITJA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.45 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 7. SVIZ-OVE ŠPORTNE IGRE
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: GOZDARSKA POT 19, RAVNE NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SVIZ ZA KOROŠKO
Vodja zbiranja: KRESNIK JAROSLAV
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 7. SVIZOVE ŠPORTNE IGRE ZA UČITELJE RS
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: BAJTA, RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OO SVIZ ZA KOROŠKO
Vodja zbiranja: KRESNIK JAROSLAV
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 70.OBLETNICA USTANOVITVE POKRAJINSKEGA.
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: PRIREDITVENI PROSTOR IGRIŠČE NA LKOVAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: . OBMOČNO ZDRUŽENJE BORCEV ZA VREDNOTE NOB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KRPAN VLADIMIR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: ABBA SHOW
Kraj: ŽALEC - POLZELA
Podrobna lokacija: GRAD KOMENDA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZKTŠ POLZELA
Vodja zbiranja: PRAPROTNIK LIDIJA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: APS V MNOGOBOJU
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: STADION NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ATLETSKI KLUB GORICA
Vodja zbiranja: DEVETAK MARJAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: BAJTARSKI PRAZNIK
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: VELIKA PLANINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO BAKTAR
Vodja zbiranja: POLIČNIK VINKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: BARONOV TABOR
Kraj: PTUJ - DORNAVA
Podrobna lokacija: BAROČNI DVOREC DORNAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO BARON
Vodja zbiranja: GOLC JANEZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: BENEŠKA NOSTALGIJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: VILHARJEVA 11, LJUBLJANA, FESTIVALNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GASILKA D.O.O.
Vodja zbiranja: MIHAJLOVIĆ VLADIMIR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: BUČNI POZDRAV JESENI
Kraj: VELENJE - ŠMARTNO OB PAKI
Podrobna lokacija: PRIREDITVENI PROSTOR MARTINOVA VAS V ŠMARTNEM OB PAKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO ŠMARTNO OB PAKI
Vodja zbiranja: POLAK BOŽA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: DAN ODPRTIH PROSTOROV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, TOBAČNA ULICA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD PROSTOROŽ
Vodja zbiranja: VELKAVRH ZALA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: DAN ODPRTIH VRAT AK SREBRNA KRILA
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: PRI ZAGODU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KA SREBRNA KRILA
Vodja zbiranja: MOČNIK MIHA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: DJ GAPE- ZAKLJUČEK POLETJA, ROJ. DAN
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: JEREBOVA 2, CERKNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BAR PR. ALBINC, VIA D.O.O.
Vodja zbiranja: TAVČAR TOMAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: IDRIJSKE KRNICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA IDRIJA
Vodja zbiranja: GROŠELJ LENKA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: DOBRODELNA ŠPORTNA SOBOTA
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OSNOVE ŠOLE SEŽANA, NA BAZOVIŠKI 8 V SEŽANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMOŽ ČUŠ, LOKEV 189/E
Vodja zbiranja: ČUŠ PRIMOŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: SODNI STOLP, PRISTAN 10, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA SZOTK, MARIBOR, PARTIZANSKA CESTA 12
Vodja zbiranja: LOVŠE MIHA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: DPM ZAGORJE - ZAGORSKI ŠPORTNI DAN
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED MUZEJEM NOB
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DPM ZAGORJE
Vodja zbiranja: ŠIBILA TANJA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DRESURNA TEKMA
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: CETORE 29 KMETIJA MEDLJAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KONJENIŠKI KLUB MEDLJAN
Vodja zbiranja: LAZAR DIEGO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA TEKMA KADETINJE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA TEKMA MLADINK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: FESTIVAL LJUBLJANSKEGA IN SLOV. PODEŽEL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: STRITARJEVA ULICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J MESTNA OBČINA LJUBLJANA, MESTNI TRG 1
Vodja zbiranja: JANKOVIĆ ZORAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Kraj: NOVA GORICA - KANAL
Podrobna lokacija: DOM MIHAELA GABRIJELČIČA - SREDNJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TR DRUŠTVO GLOBOČAK
Vodja zbiranja: MELINK MIRAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: GOBARSKA RAZSTAVA IN JESEN V PODGURI
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: KOZOLEC TOPLAR BELSKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO PUDGURA
Vodja zbiranja: POŽAR EVGEN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: IGRANJE ULTIMET FEISBEEJA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE KRŠKO, CEETA KRŠKIH ŽRTEV ŠT. 130/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO KINEZIOTERAPEVTSKO DRUŠTVO
Vodja zbiranja: KRIŠTOFIĆ TJAŠA VODJA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKA RIHTA-JESENSKI ŽIV ŽAV
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: DVOREC BUKOVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JZ DRAVIT DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: TOMŠIČ ŽARKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: JESENSKI DEL TEKMOVANJA V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: JESENSKI TEL TEKMOVANJA V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: JESENSKO EKOŠPORTANJE
Kraj: ANA LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PESARSKA CESTA 10, LJUBLJANA - PLEZALNI CENTER LJUBLJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ESA MARKETINŠKA AGENCIJA D.O.O.
Vodja zbiranja: POGOREVČNIK VESNA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: KEGLJAŠKO - LIGAŠKO TEKMOVANJE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR, RUDARSKA CESTA 6, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: KMEČKA TRŽNICA VSG
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: NA POŠTNI ULICI V SG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD SLOVKA IZ PODGORJA
Vodja zbiranja: DAMJANA KOTNIK
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri


Opis: KOLESARJENJE ZA ARKTIKO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PARK TIOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PRIHODNOST
Vodja zbiranja: PETERNEL TINA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: KONCERT KLAPE KIRBI
Kraj: MARIBOR - HOČE-SLIVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NIT, NEJC ARZENŠEK S.P.
Vodja zbiranja: ARZENŠEK NEJC
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE THE DUSTY SADDLE BOYS
Kraj: ŠKOFJA LOKA - GORENJA VAS-POLJANE
Podrobna lokacija: PR BRODARJU GORENJA DOBRAVA 34 GOR. VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BOŽNAR MAKSIMILJAN GOR. DOBRAVA 34 GOR. VAS
Vodja zbiranja: ŽVOKELJ TINA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: KONCERTI GLASBENIH SKUPIN
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KAVARNA IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LAPAJNE URŠKA S.P.
Vodja zbiranja: LAPAJNE URŠKA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 21.30 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME KADETI U17
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 KAETI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOORŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.30 uri


Opis: KULTURNA PRIREDITEV
Kraj: MURSKA SOBOTA - ROGAŠOVCI
Podrobna lokacija: 11.00-11.15 ZBIRANJE, 11-15 DO 13-15 PREDTAVITEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZTKP GORIČKO SVETI JURIJ
Vodja zbiranja: GIDER GABRIJELA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.30 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 11.00 uri


Opis: MEDDRUŠTVENO TEKMOVANJE ZA POKAL MESTIN
Kraj: E 19 ŠMARJE PRI JELŠAH - ŠMARJE PRI JELŠAH
Podrobna lokacija: PRI ZGRADBI DOMA KRAJANOV IN GASILCEV V MESTINJU,MESTINJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J PGD MESTINJE
Vodja zbiranja: STRAŠEK ERIH
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: MNK IZOLA - ČLANSKE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME MNK IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MNK IZOLA, C.D. 28
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: MOLITEV - MAŠA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA KODELJEVO GORTANOVA 21
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ISLAMSKA SKUPNOST V R.S.
Vodja zbiranja: JAKUPOVIĆ SAFET
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 05.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 08.30 uri


Opis: MOLITEV OB MUSLIMANSKEM PRAZNIKU BAJRAM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: KOPER, ZORE PERELLO GODINA 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: U ODBOR ISLAMSKE SKUPNOSTI KOPER
Vodja zbiranja: ŠERIFOSKI NAZME
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 06.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri


Opis: NAGOVOR RAMA MUZAFEROVIČA IN ČESTITANJE
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠMARTINSKI DOM, ŠKOFJELOŠKA CESTA 18
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ISLAMSKA SKUPNOST V RS
Vodja zbiranja: BEJTIĆ SENAD
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri


Opis: NASTOP PEVCA MIRANA RUDANA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: AKAPULKO, STARI TRG 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EKIPA REŠEVALCEV IZ VODE DOMEN JANEŽIČ S.P.
Vodja zbiranja: JANEŽIČ DOMEN ORGANIZATOR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 2. SLN
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE, DOB, LJUBLJANSKA CESTA 33
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO DOB,
Vodja zbiranja: CERAR MARJAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠKOFJELOŠKA CESTA 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠKOFJELOŠKA CESTA 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL CENTER
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK V RADOMLJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RADOMLJE
Vodja zbiranja: MARINŠEK MATJAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V JEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEVNICA
Vodja zbiranja: PETERCA CIRIL
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION "RAJKO ŠTOLFA"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TABOR SEŽANA
Vodja zbiranja: STANČIČ DEJAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. SML/SKL INTERBLOCK
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, TESOVNIKOVA 54
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK INTERBLOCK, TESOVNIKOVA 54
Vodja zbiranja: DRMAŽ TADEJ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 4 LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: STADION VINKA CANJKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: KOTNIK ZLATKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINSKEGA MOŠTVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINSKEGA MOŠTVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLAJŠI IN STAREJŠI DEČK
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FRDI
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 11.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME V 3. SNL ZAHOD
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 00.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV MONS CLAUDIOS
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIUS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: OBLETNICA DRUŠTVA
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4, ŠPORTNA DVORANA MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HKUD KUMUŠINA ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: MIJATOVIĆ PEJO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OBLETNICA LOKALA
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: BAR LARISA PERNICA 8/G
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LARISA PLIS D.O.O.
Vodja zbiranja: PROSENJAK ELVIS
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: OBUDITEV PLANINSKEGA DOMA RAŠICA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: RAŠICA 50, PLANINSKI DOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RINK BLAŽ S.P.
Vodja zbiranja: RINK BLAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: OBČINSKI PRAZNIK OBČINE LOŠKI POTOK
Kraj: RIBNICA - LOŠKI POTOK
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ LOŠKI POTOK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA LOŠKI POTOK
Vodja zbiranja: KOŠMERL VINKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: OKTOBERFEŠTA 2014 AJDOVŠČINA
Kraj: LENART - SVETI JURIJ V SLOV. GORICAH
Podrobna lokacija: KONCERT SKUPINE MODRIJANI, MAMBO KINGS IN DJOMLA KS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DAM-FEST DAMJAN ČOHA S.P.
Vodja zbiranja: ČOHA JANJA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 05.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: OTVORITEV OKREPČEVALNICE
Kraj: MURSKA SOBOTA - KUZMA
Podrobna lokacija: OKREPČEVALNICA DOLIČKA ROUŽICA BETTINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OKREPČEVALNICA DOLIČKA ROUŽICA BETTINA
Vodja zbiranja: ČERPNJAK MARKOČ ELIZABETA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: PLES OB VAŠKEM PRAZNIKU
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: VAŠKI DOM ČELJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KS PREM - VAŠKA SKUPNOST ČELJE
Vodja zbiranja: KIRN BOŠTJAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: POHOD OKOLI KOPRA OB 3. SVETOVNEM DNEVU
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: SEMEDELSKA - OKOLI KOPRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PANTA REI
Vodja zbiranja: KLJUN KATERINA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: POHOD ŽABCI KORAKAJO
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: POHOD OTROK S STARŠI PO KS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO BLAGOVNA
Vodja zbiranja: MATEJA BERGLEZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: POTOPISNO PREDAVANJE S PROJEKCIJO FOTO.
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: GRAGORJEVA KLET - MIKLAVŽ PRI ORMOŽU 67
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TID MIKLAVŽ PRI ORMOŽU
Vodja zbiranja: ŠIMUNIĆ MOJMIR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: POZDRAV JESENI
Kraj: MARIBOR - MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU
Podrobna lokacija: TRAVNIK MAROF MIKLAVŽ PTUJSKA CESTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO MIKLAVŽ
Vodja zbiranja: JANŽEK DUŠAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV IN PRODAJA EKOLOŠKIH IDELK
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: PLOŠČAD PRED TRŽNICO ZAGORJE,
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: . ZDRUŽENJE EKOLOŠKIH KMETOV ZDRAVO ŽIVLJENJE
Vodja zbiranja: OCEPEK JANEZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: PREVZEM GASILSKEGA VOZILA
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: STOPIČE 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD STOPIČE
Vodja zbiranja: BLATNIK BORUT
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: PREŠANJE GROZDJA, NASTOP HIŠNEGA ANSAMB
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: HERCEGOVŠČAK 41/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L JERNEJ FRANGEŽ
Vodja zbiranja: FRANGEŽ JERNJE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME V 1.B MDRL
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ČLANSKE PRVENSTVENE TEKME V 1.B MDRL V SEZONI 2014/2015
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK VELIKA NEDELJA CARRERA OPTYL, VELIKA NEDELJA 7
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: ROJSTNI DAN TC MERCATOR LOGATEC
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ROJSTNI DAN TC MERCATOR LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MERCATOR D.D.
Vodja zbiranja: ZAJC MIHA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1.B DRL MOŠKI
Kraj: LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFLJICA, ŠKOFLJICA, OB POTOKU 8
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA, ŠKOFLJICA, ŠMARSKA CESTA 3
Vodja zbiranja: MARKOVIČ BRANKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1.B. LIGE
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA LJUDSKI VRT, ŽUPANČIČEVA 10
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK DRAVA PTUJ
Vodja zbiranja: SAKELŠEK ALEŠ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1B ROKOMETNE LIGE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DVORANA PRI OŠ V DOBOVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA, SELSKA CESTA 33
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRL
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ III
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB POMURJE
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRŽAVNI LIGI ZA MOŠKE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA HALA V SEŽANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2. DRŽAVNE LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD JADRAN 2009 H-K
Vodja zbiranja: SOSIČ GREGOR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽENSKE 1/B LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: V TELOVADNICI OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: VOUK ISTOK
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: SEJEM RABLJENIH KOLES
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LETALIŠKA 5, PLOŠČAD TPC DIAMANT HODNIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MAXISPORT D.O.O., ŠMARTINSKA 211, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERIN ŠPELA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: SEJEM STARINE
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: MESTNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RAZVOJNA AGENCIJA SORA D.O.O.
Vodja zbiranja: SEKIRNIK KATARINA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: SEJEM V SEVNICI
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE PRED HTC, TRG SVOBODE 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KŠTM SEVNICA
Vodja zbiranja: REMAR ZDRAVKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 05.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: SLADKA JESEN V SODRAŽICI
Kraj: RIBNICA - SODRAŽICA
Podrobna lokacija: PARCELA 31/10 K.O. SODRAŽICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO SODRAŽICA
Vodja zbiranja: LEVSTEK JOŽE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: SOVRETOV POHOD
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: TD HRASTNIK PRIREJA SOVRETOV POHOD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO HRASTNIK
Vodja zbiranja: GREBEN MOJCA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: SREČANJE ROMOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: SREČANJE ROMOV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DUŠAN BRAJDIČ
Vodja zbiranja: BRAJDIČ DUŠAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: TEK NA KRIŽENTAVER
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: BLIŽINA NASLOVA PRELOG, BREZNIKOVA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KRAJEVNA SKUPNOST IHAN
Vodja zbiranja: GREGORIC JANEZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-CENTER V LESCAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: GLAVNO IGRIŠČE NK LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK LESCE
Vodja zbiranja: MAROLT DARKO
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: TEKME NK CERKVENJAK
Kraj: LENART - CERKVENJAK
Podrobna lokacija: TEKME NK CERKVENJAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB CERKVENJAK
Vodja zbiranja: PERKOVIČ MILAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V 3. SNL VZHOD IN MLADINSKE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠRC LJUTOMER, CESTA I . SLOVENSKEGA TABORA 15, LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: MAKOTER SAŠA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V SMUČARSKI SKOKIH
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: DPNC KRANJ (BAUHENK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: JOŽE JAVORNIK
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: TEKOMOVANJE V ŠPORTNEM PLEZANJU
Kraj: VRHNIKA - LOG-DRAGOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK LOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO PLEZALNO DRUŠTVO KORENJAK
Vodja zbiranja: MOSCHA LORIN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TENIŠKI TURNIR IN TURNIR V PRSTOMETU
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: TVD PARTIZAN , ŽIROVNICA 63
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: LOGAR JURE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: TRŽNICA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KSP PRIREJA TRŽNICO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABIJAN JANI
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 10.00 uri


Opis: TURNIR TROJK-KOŠARKA, ODBOJKA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK IN PLOŠČAD PRED GIMNAZIJO V SLOV. KONJICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ŠTUDENTOV DRAVINJSKE DOLLINE
Vodja zbiranja: JEVŠENAK JURE ORGANIZATOR
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TURNIR V FUTSALU - POKAL MNZ LJUBLJANA
Kraj: RIBNICA - SODRAŽICA
Podrobna lokacija: SODRAŽICA, CNO 10 ( ŠPORTNA DVORANA )
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO EXTREM
Vodja zbiranja: ZIDAR JOŽE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 17.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TURNIR V MALEM NOGOMETU
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA DOLANKA NA DOLU PRI HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN AMG JUVENTUS
Vodja zbiranja: GORNIK LADISLAV
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TURNIR V NAMIZNEM NOGOMETU
Kraj: LJUBLJANA - VODICE
Podrobna lokacija: VODICE, PDG VODICE, KAMNIŠKA 18
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD VICTORIA CLUB VODICE
Vodja zbiranja: ROŽIČ JANEZ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: TURNIR VETERANOV V NAMIZNEM TENISU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TURNIR VETERANOV V NAMIZNEM TENISU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NAMIZNOTENIŠKI KLUB VETERAN
Vodja zbiranja: MIKELN JOŽE
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: VAŠKE IGRE 2014 N A BREZJAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: TRAVNIK OB GASILSKEM DOMU NA BREZJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO BREZJE
Vodja zbiranja: DEŽMAN MATJAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: VETERANSKA LIGA - MALI NOGOMET
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: TRAVNATO IGRIŠČE BREG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: VEČER Z ŽIVO GLASBO
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: PAVER PUB - PODGORA 43
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KONICO D.O.O
Vodja zbiranja: KRIVOGRAD RAHELA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: WCA FEST 2014
Kraj: TOLMIN - BOVEC
Podrobna lokacija: BAR ČRNA OVCA V BOVCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TEN SKI D.O.O. BOVEC
Vodja zbiranja: REPIČ TOMAŽ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 03.00 uri


Opis: XV. ART MARKET LJUBLJANA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO USTVARJALNIH PROGRAMOV
Vodja zbiranja: GOLJAT DAVID MATEJ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: ZBIRANJE PAPIRJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE PRED TC INTERSPAR NA JAMOVI 105
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠZVO ZA ZAŠČITO ŽIVALI LJUBLJANA
Vodja zbiranja: KASTELIC CERJAK MAŠA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 07.30 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: ZELENO DRUŽENJE Z NAMENOM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BTC ŠMARTINSKA 152 LJ, TRG MLADIH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IN DEKOR D.O.O.
Vodja zbiranja: KLEMENC ALEKSANDRA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ZLATA JSEN DRAVOGRADA
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: LUKNA DRAVOGRAD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TD DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: KOREN GOMBOC ALENKA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME V MNZ CELJE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME NA NOGOMETNEM IGRIŠČU V BREŽICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BREŽICE 1919
Vodja zbiranja: BIBIČ DEJAN
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ŠTMARSKA ŠAGRA - BELA NEDELJA
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠOTOR NA NOGOMETNEM IGRIŠČU, TRG V CENTRU VASI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO ŠMARJE
Vodja zbiranja: FAJDIGA DEBORA
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: ŠVIC IZZIV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: VODOVODNA CESTA 25
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNI CENTER TRIGLAV D.O.O.
Vodja zbiranja: REMIH ALEŠ
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: DAN ŽIVALI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PREŠERNOV TRG, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: SLOVENSKO VEGANSKO DRUŠTVO
Vodja zbiranja: SUŠNIK DANIJEL
Začetek prireditve 04.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 04.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: 15. SREDNJEVEŠKI DAN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE, KRIŽEVNIŠKA , STARA LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MINI TEATER
Vodja zbiranja: WALTL ROBERT
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: 2. SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: 2. TEK NOVE GENERACIJE
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: OBMOČJE TRAŠKIH DOBRAV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD IVAN CANKAR SV. DUH
Vodja zbiranja: DRAKSLER MATJAŽ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: 33. SPOMINSKI POHOD NA GOLAKE
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: 33. SPOMINSKI POHOD NA GOLAKE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PD AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: KODELE BOGDAN
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 36 SPOMINSKI POHOD NA SLAVNIK
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: SLAVNIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBALNO PLANINSKO DRUŠTVO KOPER AGRARNE REFORME 15 KOPER
Vodja zbiranja: ZUBIN ALDO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 6 SADJARSKA RAZSTAVA
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: RESTAVRACIJA GAJ MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SADJARSKO DRUŠTVO FRANCA PRAPROTNIKA MOZIRJE
Vodja zbiranja: PLAZNIK ALOJZ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: AKTIVNI DRUŽINSKI DAN
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: LJUBNO, IGRIŠČE ŠD LJUBNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PAGONŠPORT, MATEJ PAGON S.P.
Vodja zbiranja: PAGON MATEJ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: APS V MNOGOBOJU
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: STADION NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ATLETSKI KLUB GORICA
Vodja zbiranja: DEVETAK MARJAN
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: AVKCIJA UMETNIŠKIH DEL - GARAŽNA RAZPRO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG 22, PRED GALERIJO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: D DRUŠTVO LIKOVNIH UMETNIKOV LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DEMŠAR POLONA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT PGD VRHNIKA
Kraj: VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: OŠ AM SLOMŠKA,POD HRUŠEVCO 33,VRHNIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD VRHNIKA
Vodja zbiranja: MALOVRH NADJA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: GOBARSKA RAZSTAVA IN JESEN V PODGURI
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: KOZOLEC TOPLAR BELSKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO PUDGURA
Vodja zbiranja: POŽAR EVGEN
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL TEKM. NOGOMET - ML.DEČKI
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: JESENSKI POHOD NA URBAN
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KAMNICA -URBAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ME SKUPINA
Vodja zbiranja: PUKL DARKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.30 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: KOSTANJEVE NEDELJE PRED PL.DOMOM JANČE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GABRJE PRI JANČAH 16
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO BESNICA - JANČE
Vodja zbiranja: BIRK SREČKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: KOTALKARSKO DRUŽENJE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: KOTALKALIŠČE NA ERJAVČEVI ULICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ZA UMETNOSTNO KOTALKANJE
Vodja zbiranja: FON REJEC TAMARA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLADINCI U19
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 MLADINCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 16.30 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: KS LIBELIČE PRIREJA JESENSKO DRUŽENJE
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KS LIBELIČE, LIBELIČE ŠTEV. 29
Vodja zbiranja: FERK BRANKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: IGRIŠČE KRŠKA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: MLADINSKA IN ČALANSKA 1. ROKOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: STADION LJUBLJANA MILČINSKEGA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO MILČINSKEGA 2 LJUBLJANA
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ENOTNE PRIMORSKE LIGE
Kraj: SEŽANA - KOMEN
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V KOMNU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOMEN
Vodja zbiranja: KAVČIČ PETER
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINCIU-19 MONS CLAUD
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U17 IN U19
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: MESTNI STADION IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI NOGOMETNI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PRIREDITEV OB PRAZNIKU - NASTOP FOLKOLO
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: KINO ŽELEZAR JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: R KŠDB BISER
Vodja zbiranja: HASANIĆ MIRSADA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: PRODAJA RABLJENIH STVARI "BOLJŠI SEJEM"
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: OREHOVCI 5 GASILSKI DOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO MAJOLKA OREHOVSKI VRH
Vodja zbiranja: PINTARIČ BRANKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1. LIGA U15-Z
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO IDRIJA
Vodja zbiranja: KACIN ROLAND
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 15.18 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SŽNL 2014/2015
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: SŽNL 2014/2015 NA IGRIŠČU ANKARAN HRVATINI V ANKARANU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI, JADRANSKA CESTA 15A, ANKARAN
Vodja zbiranja: GEC ALOJZ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-ZAHOD V AJDOVŠČINI
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO NOGOMETNA ŠOLA AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: NAGODE MARKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKOMOVANJE V ŠPORTNEM PLEZANJU
Kraj: VRHNIKA - LOG-DRAGOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK LOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO PLEZALNO DRUŠTVO KORENJAK
Vodja zbiranja: MOSCHA LORIN
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TENIŠKI TURNIR IN TURNIR V PRSTOMETU
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: TVD PARTIZAN , ŽIROVNICA 63
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: LOGAR JURE
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: TURISTIČNI DAN OBČINE PODVELKA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - PODVELKA
Podrobna lokacija: NA DVORIŠČU ŽUPNIŠČA BREZNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VAŠKI SVET BREZNO
Vodja zbiranja: ŽAVCER TANJA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: TURNIR V AMERIŠKEM NOGOMETU
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK RADOMLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RADOMLJE
Vodja zbiranja: PAVLIČ JERNEJ
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TURNIR V MALEM NOGOMETU
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA DOLANKA NA DOLU PRI HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN AMG JUVENTUS
Vodja zbiranja: GORNIK LADISLAV
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: Z NOGOMETOM PROTI DISKRIMINACIJI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE OSNOVNE ŠOLE ZALOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD MLADI ZMAJO MLADINSKI CENTER ZALOG
Vodja zbiranja: VAUPOTIČ VOJKO
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ŠTMARSKA ŠAGRA - BELA NEDELJA
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠOTOR NA NOGOMETNEM IGRIŠČU, TRG V CENTRU VASI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO ŠMARJE
Vodja zbiranja: FAJDIGA DEBORA
Začetek prireditve 05.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: 6 SADJARSKA RAZSTAVA
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: RESTAVRACIJA GAJ MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SADJARSKO DRUŠTVO FRANCA PRAPROTNIKA MOZIRJE
Vodja zbiranja: PLAZNIK ALOJZ
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONJIČKOVO POPOLDNE
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: OTROŠKE USTVARJALNE DELAVNICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE SLOV. KONJICE
Vodja zbiranja: MLAKAR FRANJA
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEDEN OTROKA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR, RAZLAGOVA ULICA 16,
Vodja zbiranja: KAURIN KORNELIJA
Začetek prireditve 06.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 06.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 6 SADJARSKA RAZSTAVA
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: RESTAVRACIJA GAJ MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SADJARSKO DRUŠTVO FRANCA PRAPROTNIKA MOZIRJE
Vodja zbiranja: PLAZNIK ALOJZ
Začetek prireditve 07.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 07.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: HOKEJSKA TEKMA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HALA TIVOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKO DRSALNO DRUŠTVO OLIMPIJA, CELOVŠKA 25
Vodja zbiranja: SEKELJ MATJAŽ
Začetek prireditve 07.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 07.10.2014 ob 22.15 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 07.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 07.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 07.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 07.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 07.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 07.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEDEN OTROKA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR, RAZLAGOVA ULICA 16,
Vodja zbiranja: KAURIN KORNELIJA
Začetek prireditve 07.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 07.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: FINALE EKIPNEGA TEKMOVANJA V ATLETIKI
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: SLOVENJ GRADEC, KOPALIŠKA 16 (STADION VINKA CAJNKA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: II. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: AREH NOVAK MAJDA
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PREVENTIVNA AKCIJA " BODI PREVIDEN "
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: ČUFARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SPV OBIČNE JESENICE
Vodja zbiranja: KOŽELJ ALEŠ
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: PRIREDITEV "HUDIČA ZATIRAJMO ŠE NAPREJ"
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ZALOŠKA CESTA 61, CENTER KULTURE ŠPANSKI BORCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EN-KNAP ZAVOD ZA ORGANIZACIJO IN IZVEDBO KULTURNIH PRIREDI
Vodja zbiranja: TE KOVAČ IZTOK
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: TEDEN OTROKA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR, RAZLAGOVA ULICA 16,
Vodja zbiranja: KAURIN KORNELIJA
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: SHOD ZA NOV VOLILNI SISTEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG REPUBLIKE 2 IN ERJAVČEVA 17
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: VILI KOVAČIČ - PREDSEDNIK DPSND
Vodja zbiranja: KOVAČIČ VILI
Začetek prireditve 08.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: 1 DOBRODELNI KONCERT ZA ZAPUŠČENE ŽIVAL
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - PREVALJE
Podrobna lokacija: DRUŽBENI DOM PREVALJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I DPMŽ KOROŠKE
Vodja zbiranja: VODNJOV SUZANA
Začetek prireditve 09.10.2014 ob 18.30 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 09.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 09.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 09.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: STRANIŠČNA ŠEPETANJA-ULIČNI PERFORMANS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FORUM LJUBLJANA ZAVOD ZA UMETNIŠKO IN KULTURNO PRODUKCIJO
Vodja zbiranja: KATERINA MIROVIĆ
Začetek prireditve 09.10.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 22.30 uri


Opis: TEDEN OTROKA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR, RAZLAGOVA ULICA 16,
Vodja zbiranja: KAURIN KORNELIJA
Začetek prireditve 09.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 1.ŠTRUDLFEST 2014
Kraj: RUŠE - SELNICA OB DRAVI
Podrobna lokacija: PLOŠČAD PRE BIVŠIM FEROTHERMOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO SELNICA OB DRAVI
Vodja zbiranja: FREŠER IVANKA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: IGRIVO ŽIČKO POPOLDNE
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: OTROŠKE USTVARJALNE DELAVNICE NA TEMO TEDEN OTROKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE SLOV. KONJICE
Vodja zbiranja: BRGLEZ JANJA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT " BIJELO DUGME "
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ERDO D.O.O.
Vodja zbiranja: REPIČ EVA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KULTURNA PRIREDITEV OB TEDNU UPOKOJENCE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DELAVSKI DOM TRBOVLJE, TRG SVOBODE 11/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: V DRUŠTVO UPOKOJENCEV TRBOVLJE
Vodja zbiranja: MALOVRH JANEZ
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: OTROŠKI ŽIV-ŽAV, KOSTANJEV PIKNIK..
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: 2 X MESTNI PARK IN BALINARSKI KLUB BULDOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DPM TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK LAVRA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: OTVORITEV UMETNIŠKE INSTALACIJE STEKLO
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: DVOREC JELEN, LJUBLJANSKA 1, KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: UMETNIŠKO DRUŠTVO KERUBIN
Vodja zbiranja: RUMINA MIRANDA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PREDSTAVA OB TEDNU OTROKA
Kraj: GORNJA RADGONA - SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Podrobna lokacija: KUS SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LJUBITELJSKO DRAMSKO DRUŠTVO SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Vodja zbiranja: KARLO SONJA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: STRANIŠČNA ŠEPETANJA-ULIČNI PERFORMANS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FORUM LJUBLJANA ZAVOD ZA UMETNIŠKO IN KULTURNO PRODUKCIJO
Vodja zbiranja: KATERINA MIROVIĆ
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 22.30 uri


Opis: TEDEN OTROKA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA PRIJATELJEV MLADINE MARIBOR, RAZLAGOVA ULICA 16,
Vodja zbiranja: KAURIN KORNELIJA
Začetek prireditve 10.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 10.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 1.B ROKOMETNA LIGA SEZONA 2014/15
Kraj: LAŠKO - RADEČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADEČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB RADEČE-MIK CELJE
Vodja zbiranja: STOPAR DAMIJAN
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 1.ŠTRUDLFEST 2014
Kraj: RUŠE - SELNICA OB DRAVI
Podrobna lokacija: PLOŠČAD PRE BIVŠIM FEROTHERMOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO SELNICA OB DRAVI
Vodja zbiranja: FREŠER IVANKA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: 3 SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME,CENT
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BRITOF 28/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NK BRITOF
Vodja zbiranja: EGART PRIMOŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: 3. NOGOMETNA LIGA RS
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NOGOMETNA ŠOLA DRAVA PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vodja zbiranja: GORIŠEK BRIGITA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: BOLJŠJI SEJEM
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: NA CANKARJEVI ULICI V VELENJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FESTIVAL VELENJE
Vodja zbiranja: PERGOVNIK BARBARA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: DOBREPOLJSKO VANDRANJE
Kraj: GROSUPLJE - DOBREPOLJE
Podrobna lokacija: DOBREPOLJSKO VANDRANJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TD DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: HOČEVAR DUŠICA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 07.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETAN LIGA STAREJŠE DEKLIC
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: FESTIVAL LUFT
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: MESTNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO LUFT ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: VIDOVIČ TINA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: JERUZALEM VABI
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: JERUZALEM PRI PARKIRIŠČU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LTO PRLEKIJA, LJUTOMER, JUREŠA CIRILA 4
Vodja zbiranja: ŽIŽEK GREGOR
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL SEZONE NOGOMETA - KADETI
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: CESTA V LOKE, MOZIRJE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE, CESTA V LOKE, MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESENSKI DEL SEZONE V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE, CESTA V LOKE, MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JP TEDEN OTROKA
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PLESNE ANIMACIJE IN USTV. DELAVNICE V HLAVATYJEVEM PARKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE KOPER
Vodja zbiranja: MORGAN IRENA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: KONCERTI GLASBENIH SKUPIN
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KAVARNA IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LAPAJNE URŠKA S.P.
Vodja zbiranja: LAPAJNE URŠKA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 21.30 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME KADETI U17
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 KAETI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOORŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 11.00 uri


Opis: MEDNARODNI BAZAR
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: LJUBLJANSKA ULICA MED TRŽNICO IN KAVA BAROM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO SVILENA POT
Vodja zbiranja: SEVER GOMBAČ JANJA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: MEDNARODNO TEKMOVANJE V BODYBILDINGU
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER POLICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BODYBILDING IN FITNES AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: KOREN DAVID
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: NK PORTOROŽ PIRAN - TEKMOVALNA SEZONA
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: ČLANSKE TEKME 3. SNL-ZAHOD, JESENSKI DEL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PORTOROŽ PIRAN
Vodja zbiranja: TADIČ DRAGAN
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMET
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMET
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: GREGELJ GORAZD
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK CERKNICA
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE CERKNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK CERKNICA
Vodja zbiranja: VRENKO RENATO
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK KRANJ
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NA SAVSKI LOKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KRANJ
Vodja zbiranja: PORŠ ŽIGA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME V 3. SNL ZAHOD
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV MONS CLAUDIOS
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIUS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKEGA MOŠTVA 3. SNL
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE-JESENSKI DEL TEK
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: PARK GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV 30, STADION GAJ KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE, TRG ZBORA ODPOSL. 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: KVERH BRANKO
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PODEŽELJE V MESTU-VELIKA NOČ NA PODEŽEL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: POGAČARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J JP LPT DOO
Vodja zbiranja: HORVAT GEZA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PRAZNIK VINA IN OLJK 2014
Kraj: 7 KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: SP.ŠKOFIJE OSREDNJI TRG PRED CERKVIJO IN POSLOPJEM ŠT.20
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD ISTRSKI GRMIČ ŠKOFIJE SP.ŠKOFIJE 54
Vodja zbiranja: JERMAN VLASTA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV IN PRODAJA EKOLOŠKIH IDELK
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: PLOŠČAD PRED TRŽNICO ZAGORJE,
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: . ZDRUŽENJE EKOLOŠKIH KMETOV ZDRAVO ŽIVLJENJE
Vodja zbiranja: OCEPEK JANEZ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: PRIJAVA ČLANSKIH TEKEM 1.B ŽENSKE DRŽAV
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: N ŽRK BREŽICE
Vodja zbiranja: VRAČNIK IGOR
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: PRVENSTVENE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: STADION MALIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KORTE AVTOPLUS
Vodja zbiranja: MEDOŠ DANIJEL
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROJSTNODNEVNE ZABAVE Z OTROKI
Kraj: LAŠKO - RADEČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADEČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO PRIJATELJEV MLADINE RADEČE
Vodja zbiranja: VAHTAR NEVENKA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: ROKOETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME 1B LIGE RS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: KOKOT BRANKO
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA ŽENSKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA ŽENSKE 1B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA 1.B SLOVENSKE ROKOM LIG
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BONIFIKA, KOPER, ZORE PERELLO GODINA 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ROKOMETNO DRUŠTVO KOPER 2013
Vodja zbiranja: PODPEČAN DUŠAN
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2. DRŽAVNE LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD JADRAN 2009 H-K
Vodja zbiranja: SOSIČ GREGOR
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME KLUBA RD ŠMARTNO 99
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PUNGRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠMARTNO 99
Vodja zbiranja: BUČAR ALFRED
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V 1.B DRL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA CERKLJE NA GORENJSKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DAMAHAUS CERKLJE
Vodja zbiranja: KORBAR BOJAN
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V DVORANI DOLANKA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PLANINSKA CESTA 3A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DOL TKI HRASTNIK
Vodja zbiranja: PETRIČ ROK
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEK IN HOJA ZA UPANJE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: POHOD OD ŠEMPETRA DO NOVE GORICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO GORIŠKA PROTI RAKU
Vodja zbiranja: BROVČ KRISTINA
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: TRŽNICA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KSP PRIREJA TRŽNICO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABIJAN JANI
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 10.00 uri


Opis: VAŠKE IGRE 2014 N A BREZJAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: TRAVNIK OB GASILSKEM DOMU NA BREZJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO BREZJE
Vodja zbiranja: DEŽMAN MATJAŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: VETERANSKA LIGA - MALI NOGOMET
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: TRAVNATO IGRIŠČE LOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: XV. ART MARKET LJUBLJANA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO USTVARJALNIH PROGRAMOV
Vodja zbiranja: GOLJAT DAVID MATEJ
Začetek prireditve 11.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 2. SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: 2.SNL 2014/2015 - MOŠKI
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: 2.SNL 2014/2015 - NA IGRIŠČU ANKARAN HRVATINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI, JADRANSKA 15A, ANKARAN
Vodja zbiranja: GEC ALOJZ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA MLADINKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA TEKMA ROKOMETNE LIGE LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KOSTANJEVE NEDELJE PRED PL.DOMOM JANČE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GABRJE PRI JANČAH 16
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO BESNICA - JANČE
Vodja zbiranja: BIRK SREČKO
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLAJŠI PIONIRJI U15
Kraj: IONI PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 STAREJŠI P
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V JEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEVNICA
Vodja zbiranja: PETERCA CIRIL
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLAJŠI DEČKI U-13
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI PŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 11.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PREDVAJANJE DOKUMENTARNEGA FILMA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: HOTEL PIRAMIDA, HEROJA ŠLANDRA 10, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KROG ZA DUHOVNO ŽIVLJENSKO POMOČ
Vodja zbiranja: SVET KLAVDIJA
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 19.30 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: MOZIRJE - NAZARJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAZARJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB NAZARJE
Vodja zbiranja: PIKL ALEŠ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: TEKMOVANJE GASILSKE ZVEZE ŠMARJE/JELŠAH
Kraj: 6 ŠMARJE PRI JELŠAH - ŠMARJE PRI JELŠAH
Podrobna lokacija: ŠPORTNI POLIGON ZA OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH, VEGOVA ULICA 02
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD ŠMARJE PRI JELŠAH
Vodja zbiranja: LIPUŠ ANDREJ
Začetek prireditve 12.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 12.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: IGRANJE NOGOMETNE TEKME
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK MARIBOR
Vodja zbiranja: COTAR DRAGO
Začetek prireditve 13.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 13.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 13.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 13.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 13.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 13.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 13.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 13.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 14.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 14.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 14.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 14.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 14.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 14.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 15.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 15.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 15.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 15.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 15.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 16.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: SHOD ZA NOV VOLILNI SISTEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG REPUBLIKE 2 IN ERJAVČEVA 17
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: VILI KOVAČIČ - PREDSEDNIK DPSND
Vodja zbiranja: KOVAČIČ VILI
Začetek prireditve 15.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 16.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 16.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KREATIVNA VEČERJA - PIIP, POVEZOVANJE I
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: TRG SVOBODE 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: D PUNKTCC - DRUŠTVO ZA RAZVOJ USTVARJALNOSTI IN KREATIVNIH I
Vodja zbiranja: ND LIPEC JANEZ
Začetek prireditve 16.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 16.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 16.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 16.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 16.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 16.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 8. MEDNARODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, UŠC LEONA ŠTUKLJA, KOROŠKA CESTA 130
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC D.O.O, ŽABJEK 8
Vodja zbiranja: ŠKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: CSO ORMOŽ, KULTURNI PROGRAM IN KOSTANJE
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: UL. DR. HROVATA 10A, ORMOŽ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: V CENTER STAREJŠIH OBČANOV ORMOŽ D.O.O.
Vodja zbiranja: BURGER BOJAN
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA MLADINKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA TEKMA ROKOMETNE LIGE LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL TEKMOVAL.SEZONE ND MOZIRJE
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE, NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME STAREJŠI DEČKI-U15
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PREVENSTVA V ROKOMETU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, OB DOLENJSKI ŽELEZNICI 50
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 17.10.2014 ob 20.30 uri
Konec prireditve 17.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: 3. SLOVENSKA NOGOM. LIGA SEVER
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK MARIBOR
Vodja zbiranja: JURIŠIČ UROŠ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: 8. MEDNARODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, UŠC LEONA ŠTUKLJA, KOROŠKA CESTA 130
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC D.O.O, ŽABJEK 8
Vodja zbiranja: ŠKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: AVKCIJA UMETNIŠKIH DEL - GARAŽNA RAZPRO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG 22, PRED GALERIJO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: D DRUŠTVO LIKOVNIH UMETNIKOV LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DEMŠAR POLONA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: DRUŽENJE POHODNIKOV
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: SMLEDNIK 100, OKREPČEVALNICA STARI GRAD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KURALT ELIZABETA SP. SMLEDNIK 100
Vodja zbiranja: KURALT ELIZABETA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL SEZONE NOGOMETA - KADETI
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: CESTA V LOKE, MOZIRJE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE, CESTA V LOKE, MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESENSKI DEL TEKMOVANJA V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: JESENSKI TEL TEKMOVANJA V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: KEGLJAŠKO - LIGAŠKO TEKMOVANJE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR, RUDARSKA CESTA 6, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: KONCERTI GLASBENIH SKUPIN
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KAVARNA IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LAPAJNE URŠKA S.P.
Vodja zbiranja: LAPAJNE URŠKA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 21.30 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 01.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME KADETI U17
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 KAETI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOORŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 13.30 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLAJŠI PIONIRJI U13
Kraj: NIRJ PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 MLAJŠI PIO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 11.00 uri


Opis: MLADINSKA IN ČALANSKA 1. ROKOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: MNK IZOLA - ČLANSKE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME MNK IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MNK IZOLA, C.D. 28
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠKOFJELOŠKA CESTA 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION "RAJKO ŠTOLFA"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TABOR SEŽANA
Vodja zbiranja: STANČIČ DEJAN
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. SML/SKL INTERBLOCK
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, TESOVNIKOVA 54
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK INTERBLOCK, TESOVNIKOVA 54
Vodja zbiranja: DRMAŽ TADEJ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 4 LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: STADION VINKA CANJKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: KOTNIK ZLATKO
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINSKEGA MOŠTVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME MLADINSKEGA MOŠTVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME IN TURNIRJI ŽOK KOČEV
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: DVORANA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: KAVČIČ MOJCA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PRIJAVA JAVNE PRIREDITVE - 13. KOCKEFES
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: JEDILNICA OŠ KOSEZE, LEDARSKA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T KOCKE KLUB
Vodja zbiranja: PUNGERČIČ GREGOR
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME V 1.B MDRL
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ČLANSKE PRVENSTVENE TEKME V 1.B MDRL V SEZONI 2014/2015
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK VELIKA NEDELJA CARRERA OPTYL, VELIKA NEDELJA 7
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 20.30 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1.B DRL MOŠKI
Kraj: LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFLJICA, ŠKOFLJICA, OB POTOKU 8
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA, ŠKOFLJICA, ŠMARSKA CESTA 3
Vodja zbiranja: MARKOVIČ BRANKO
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1.B. LIGE
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA LJUDSKI VRT, ŽUPANČIČEVA 10
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK DRAVA PTUJ
Vodja zbiranja: SAKELŠEK ALEŠ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1B ROKOMETNE LIGE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DVORANA PRI OŠ V DOBOVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA, SELSKA CESTA 33
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRL
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ III
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB POMURJE
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRŽAVNI LIGI ZA MOŠKE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA HALA V SEŽANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽENSKE 1/B LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: V TELOVADNICI OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: VOUK ISTOK
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEK SKOZI DIMNICE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: TEK SKOZI DIMICE OD VHODA V JAMO DO SLIVJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAPELJ VENČESLAV
Vodja zbiranja: JAPELJ VENČESLAV
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-CENTER V LESCAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: GLAVNO IGRIŠČE NK LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK LESCE
Vodja zbiranja: MAROLT DARKO
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: TEKME III-DOL RS ZA OK ŽENSKE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA GIMNAZIJE SG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OK SG
Vodja zbiranja: DARKO ŽUGELJ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: TEKME NK CERKVENJAK
Kraj: LENART - CERKVENJAK
Podrobna lokacija: TEKME NK CERKVENJAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB CERKVENJAK
Vodja zbiranja: PERKOVIČ MILAN
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V 3. SNL VZHOD IN MLADINSKE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠRC LJUTOMER, CESTA I . SLOVENSKEGA TABORA 15, LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: MAKOTER SAŠA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: TRIGLAVSKA TRŽNICA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE TNP-JA, BLED, LJUBLJANSKA 27
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TRIGLAVSKI NARODNI PARK
Vodja zbiranja: VRHUNC MOJCA
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: TRŽNICA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KSP PRIREJA TRŽNICO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABIJAN JANI
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 10.00 uri


Opis: VETERANSKA LIGA - MALI NOGOMET
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: TRAVNATO IGRIŠČE LOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: XV. ART MARKET LJUBLJANA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO USTVARJALNIH PROGRAMOV
Vodja zbiranja: GOLJAT DAVID MATEJ
Začetek prireditve 18.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 18.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 18. POHOD PO LAVRIČEVI POTI
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: PETRUŠNJA VAS 38
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠENTVID PRI STIČNI
Vodja zbiranja: JERIN MAKS
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 07.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: 8. MEDNARODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, UŠC LEONA ŠTUKLJA, KOROŠKA CESTA 130
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC D.O.O, ŽABJEK 8
Vodja zbiranja: ŠKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 00.00 uri


Opis: DOKUM. FILM FENOMEN BRUNA GRONINGA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: HOTEL M, DERČEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO KROG ZA DUGOVNO ŽIVLJENSKO POMOČ
Vodja zbiranja: ŠKATAR TATJANA
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 19.30 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA TEKMA KADETINJE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA TEKMA MLADINK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALLU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DVORANA VITRANC KRANJSKA GORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI KRANJSKA GORA
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL TEKM. NOGOMET - ML.DEČKI
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: KOLESARSKI MEMORJAL IGOR MANER
Kraj: ČICA NOVA GORICA - ŠEMPETER-VRTOJBA
Podrobna lokacija: TEMNICA - RENČE-MIERN-OPATJE SELO-KOSTANJEVICA-SELA-VOJŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO SIMON JENKO
Vodja zbiranja: NANUT IVAN
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: KOSTANJEVE NEDELJE PRED PL.DOMOM JANČE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GABRJE PRI JANČAH 16
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO BESNICA - JANČE
Vodja zbiranja: BIRK SREČKO
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLADINCI U19
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 MLADINCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 19.30 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: IGRIŠČE KRŠKA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: MLADINSKA IN ČALANSKA 1. ROKOMETNA LIGA
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: STADION LJUBLJANA MILČINSKEGA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO MILČINSKEGA 2 LJUBLJANA
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: ČANDER FRANC
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ENOTNE PRIMORSKE LIGE
Kraj: SEŽANA - KOMEN
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V KOMNU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOMEN
Vodja zbiranja: KAVČIČ PETER
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U17 IN U19
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: MESTNI STADION IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI NOGOMETNI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: PRIJAVA JAVNE PRIREDITVE - 13. KOCKEFES
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: JEDILNICA OŠ KOSEZE, LEDARSKA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T KOCKE KLUB
Vodja zbiranja: PUNGERČIČ GREGOR
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM 2.SNL - JESEN 2014/1
Kraj: KRANJ - ŠENČUR
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NK ŠENČUR, PIPANOVA C. 45, ŠENČUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 ŠD ŠENČUR, PIPANOVA CESTA 45, ŠENČUR
Vodja zbiranja: VIDMAR BOJAN
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SŽNL 2014/2015
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: SŽNL 2014/2015 NA IGRIŠČU ANKARAN HRVATINI V ANKARANU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI, JADRANSKA CESTA 15A, ANKARAN
Vodja zbiranja: GEC ALOJZ
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-ZAHOD V AJDOVŠČINI
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO NOGOMETNA ŠOLA AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: NAGODE MARKO
Začetek prireditve 19.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 19.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: RAZSTAVA OBLIKOVANJE JE OKOLI NAS
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: PEZDIRC VLADIMIR
Začetek prireditve 20.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 20.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 21.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: DRŽAVNO ROKOMETNO PRVENSTVO 2014/15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DVORANA POLAJ TRBOVLJE, NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: SHOD ZA NOV VOLILNI SISTEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG REPUBLIKE 2 IN ERJAVČEVA 17
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: VILI KOVAČIČ - PREDSEDNIK DPSND
Vodja zbiranja: KOVAČIČ VILI
Začetek prireditve 22.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT DUHOVNIH PESMI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠTULA 23, ŠKOFIJSKA GIMNAZIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RADIO OGNJIŠČE
Vodja zbiranja: SADAR TADEJ
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 23.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 23.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: SODNI STOLP, PRISTAN 10, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA SZOTK, MARIBOR, PARTIZANSKA CESTA 12
Vodja zbiranja: LOVŠE MIHA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: PROSTORI LOKALA MOBY DICK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOBY DICK, D.O.O., ČRNIVEC 26
Vodja zbiranja: LOKAR BOJAN
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 04.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PRIJAVA ČLANSKIH TEKEM 1.B ŽENSKE DRŽAV
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: N ŽRK BREŽICE
Vodja zbiranja: VRAČNIK IGOR
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 21.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME KLUBA RD ŠMARTNO 99
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PUNGRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠMARTNO 99
Vodja zbiranja: BUČAR ALFRED
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 18.30 uri
Konec prireditve 24.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: VESELICA Z GAMSI
Kraj: PESNICA - ŠENTILJ
Podrobna lokacija: BAR JANUŠ, SELNICA OB MURI 102I
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLAUDIJA JANUŠ S.P.
Vodja zbiranja: JANUŠ KLAUDIJA
Začetek prireditve 24.10.2014 ob 21.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 05.00 uri


Opis: 1. LIGA MALI NOGOMET
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MALI NOGOMET ŠENTJUR
Vodja zbiranja: PLOŠNIK FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: 13.KROGOV NOG.TEKME ŠTAJERSKE LIGE 14/1
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: STADION NK PECA ČRNA, PRISTAVA,ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 5 NK PECA ČRNA, PRISTAVA 2, ČRNA NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: 3. NOGOMETNA LIGA RS
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NOGOMETNA ŠOLA DRAVA PTUJ, ČUČKOVA ULICA 7, PTUJ
Vodja zbiranja: GORIŠEK BRIGITA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETAN LIGA STAREJŠE DEKLIC
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JERUZALEM VABI
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: JERUZALEM PRI PARKIRIŠČU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LTO PRLEKIJA, LJUTOMER, JUREŠA CIRILA 4
Vodja zbiranja: ŽIŽEK GREGOR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: JESENSKI DEL SEZONE V NOGOMETU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: MOZIRJE, CESTA V LOKE - NOGOMETNO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE, CESTA V LOKE, MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME SLOVENSKE LIGE
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4, ŠPORTNA DVORANA MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB MEDVODE, C. OB SORI 15, MEDVODE
Vodja zbiranja: BUNČIČ DEAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 11.00 uri


Opis: MNK IZOLA - ČLANSKE NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME MNK IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MNK IZOLA, C.D. 28
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMET
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMET
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: GREGELJ GORAZD
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE V JEVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEVNICA
Vodja zbiranja: PETERCA CIRIL
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 00.01 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION "RAJKO ŠTOLFA"
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TABOR SEŽANA
Vodja zbiranja: STANČIČ DEJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 4 LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: STADION VINKA CANJKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: KOTNIK ZLATKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK KRANJ
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE NA SAVSKI LOKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KRANJ
Vodja zbiranja: PORŠ ŽIGA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 12.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 00.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV MONS CLAUDIOS
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIUS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKEGA MOŠTVA 3. SNL
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNI STADION RADLJE OB DRAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO RADLJE OB DRAVI
Vodja zbiranja: MARSEL ERIK
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE-JESENSKI DEL TEK
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: PARK GAJ, TRG ZBORA ODPOSLANCEV 30, STADION GAJ KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB KOČEVJE, TRG ZBORA ODPOSL. 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: KVERH BRANKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNO PRVENSTVO 2014/2015-JESEN
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VERŽEJ, MLINSKA CESTA 23
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ - FARMTECH VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: PONUDBA OKOLOŠKO-KMEČKIH PRIDELKOV
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: TRŽNICA PRI MEJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO, KULTURNO, GLASBENO IN EKOLOŠKO DRUŠTVO KOPRIVA
Vodja zbiranja: SLUGA TOMI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: PRVENSTVENE IN POKALNE NOGOMETNE TEKME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: NA NOGOMETNEM IGRIŠČU STADIONA RUDAT TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: KERN JOŽE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: ROKOETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME 1B LIGE RS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: KOKOT BRANKO
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA ŽENSKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA ŽENSKE 1B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: BOLE MELITA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA 1.B SLOVENSKE ROKOM LIG
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BONIFIKA, KOPER, ZORE PERELLO GODINA 3
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ROKOMETNO DRUŠTVO KOPER 2013
Vodja zbiranja: PODPEČAN DUŠAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: MOZIRJE - NAZARJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAZARJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB NAZARJE
Vodja zbiranja: PIKL ALEŠ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1B ROKOMETNE LIGE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DVORANA PRI OŠ V DOBOVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MRD DOBOVA, SELSKA CESTA 33
Vodja zbiranja: BAZNIK JOŽE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2 DRL
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ III
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB POMURJE
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2. DRŽAVNE LIGE
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ HRPELJE (MODRA DVORANA)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD JADRAN 2009 H-K
Vodja zbiranja: SOSIČ GREGOR
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V 1.B DRL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA CERKLJE NA GORENJSKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DAMAHAUS CERKLJE
Vodja zbiranja: KORBAR BOJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V DVORANI DOLANKA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PLANINSKA CESTA 3A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB DOL TKI HRASTNIK
Vodja zbiranja: PETRIČ ROK
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 15.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRD LITIJA
Kraj: LITIJA - LITIJA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKO ROKOMETNO DRUŠTVO LITIJA
Vodja zbiranja: BAJC TJAŠA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: SEJEM UNIKATNIH IZDELKOV CART
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: SEJEM UNIKATNIH IZDELKOV CART
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: UMETNIŠKO DRUŠTVO CART
Vodja zbiranja: SOTLER URŠKA
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 1. SFL
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA TRATA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BRLOG
Vodja zbiranja: PREVODNIK FRANC
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: TRŽNICA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KSP PRIREJA TRŽNICO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABIJAN JANI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 10.00 uri


Opis: VELIKI DOBRODELNI KONCERT
Kraj: DOMŽALE - TRZIN
Podrobna lokacija: HALA KOMUNALNEGA CENTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LIONS CLUB DOMŽALE, CESTA RADOMELJSKE ČETE 1, RADOMLJE
Vodja zbiranja: SRHOIJ JURE
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: ŽIVILSKA TRŽNICA EKO PODEŽELJE
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: KAMNIK, GLAVNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA TURIZEM IN ŠPORT
Vodja zbiranja: KRAMAR FRANCI
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME V MNZ CELJE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ČLANSKE NOGOMETNE TEKME NA NOGOMETNEM IGRIŠČU V BREŽICAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BREŽICE 1919
Vodja zbiranja: BIBIČ DEJAN
Začetek prireditve 25.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: 2. SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: 2.SNL 2014/2015 - MOŠKI
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: 2.SNL 2014/2015 - NA IGRIŠČU ANKARAN HRVATINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI, JADRANSKA 15A, ANKARAN
Vodja zbiranja: GEC ALOJZ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALLU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DVORANA VITRANC KRANJSKA GORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI KRANJSKA GORA
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 15.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME MLAJŠI PIONIRJI U15
Kraj: IONI PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME KOŠARKARSKEGA KLUBA PORTOROŽA 2014/2015 STAREJŠI P
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB PORTOROŽ
Vodja zbiranja: JURJEC ALOJZ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 11.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 12.00 uri


Opis: LIGAŠKE KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOLSKEGA CENTRA POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO POSTOJNA
Vodja zbiranja: MILOVIĆ PREDRAG
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 11.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: MEDOBČINSKA NOGOMETNA LIGA SEZONA 2014
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNA IGRIŠČA V KS KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD SUŠICA D. PIROŠICA
Vodja zbiranja: LOPATIČ MARJAN
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLJŠI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG IN HRIBARJEVO NABREŽJE, DECEMBER STRITARJEVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA D.O.O., ANŽURJEVA ULICA 2/F, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: ČERNJAKOVIČ MARJETA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK BRAVO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU LJUBLJANA (STADION ŽAK)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRAVO, MILČINSKEGA 2
Vodja zbiranja: JAKOPIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 10.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANOV 3 SNG MLAD - KAD
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BLEDEC - BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NOGOMETNI KLUB BLED
Vodja zbiranja: MULEJ DAMJAN
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 12.30 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 14.30 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 19.00 uri


Opis: POHOD OB REKI IDRIJI
Kraj: ITVE NOVA GORICA - KANAL
Podrobna lokacija: POHOD OB REKI IDRIJI, POHOD NA GLOBOČAK, KULTURNE PRIRED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO GLOBOČAK
Vodja zbiranja: MELINK NATALIJA
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 16.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1. LIGA U15-Z
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO IDRIJA
Vodja zbiranja: KACIN ROLAND
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: SEVNIŠKA LIGA V MALEM NOGOMETU
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: IGRIŠČE BAZEN SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA SEVNICA
Vodja zbiranja: BLATNIK TOMAŽ
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-ZAHOD V AJDOVŠČINI
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO NOGOMETNA ŠOLA AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: NAGODE MARKO
Začetek prireditve 26.10.2014 ob 15.00 uri
Konec prireditve 26.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 27.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 27.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 28.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. SML/SKL INTERBLOCK
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, TESOVNIKOVA 54
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK INTERBLOCK, TESOVNIKOVA 54
Vodja zbiranja: DRMAŽ TADEJ
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: SALSA VEČER
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TCP DIAMANT, LETALIŠKA 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOKPIT D.O.O., IŽANSKA 261
Vodja zbiranja: KRANJC ROK
Začetek prireditve 29.10.2014 ob 20.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 02.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U17 IN U19
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: MESTNI STADION IZOLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI NOGOMETNI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: FRANČEŠKIN ALEŠ
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 12.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 30.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 30.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: 3 SLOVENSKA LIGA PRVENSTVENE TEKME,CENT
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BRITOF 28/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E NK BRITOF
Vodja zbiranja: EGART PRIMOŽ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: 3. SLOVENSKA NOGOM. LIGA SEVER
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK MARIBOR
Vodja zbiranja: JURIŠIČ UROŠ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 13.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: DRUŽENJE POHODNIKOV
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: SMLEDNIK 100, OKREPČEVALNICA STARI GRAD
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KURALT ELIZABETA SP. SMLEDNIK 100
Vodja zbiranja: KURALT ELIZABETA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 03.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 23.59 uri


Opis: NK PORTOROŽ PIRAN - TEKMOVALNA SEZONA
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: ČLANSKE TEKME 3. SNL-ZAHOD, JESENSKI DEL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PORTOROŽ PIRAN
Vodja zbiranja: TADIČ DRAGAN
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠKOFJELOŠKA CESTA 12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK CERKNICA
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE CERKNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK CERKNICA
Vodja zbiranja: VRENKO RENATO
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE- JESENSKI DE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PROLETAREC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: LENIĆI RAMIZ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 14.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 16.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME STAREJŠI DEČKI-U15
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE PRI OŠ ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB MONS CLAUDIOS
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME V 3. SNL ZAHOD
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 10.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 18.00 uri


Opis: OTVORITEV BIO 50
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE NOTRANJE DVORIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MUZEJ ZA ARHITEKTURO IN OBLIKOVANJE
Vodja zbiranja: ČELIK MATEVŽ
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 3.SNL-CENTER V LESCAH
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: GLAVNO IGRIŠČE NK LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK LESCE
Vodja zbiranja: MAROLT DARKO
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 13.30 uri
Konec prireditve 31.10.2014 ob 17.00 uri


Opis: ZABAVA IN PLES
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RADLJE OB DRAVI
Podrobna lokacija: ZABAVA IN PLES
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PARTNER D.O.O.
Vodja zbiranja: KUZMIČ STANE
Začetek prireditve 31.10.2014 ob 22.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 04.00 uri


Opis: JESEN ZIMA PRIREDITEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KAVARNA TROMOSTOVJE, PREŠERNOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SEAM D.O.O.
Vodja zbiranja: HAJDARPAŠIĆ DARIJA
Začetek prireditve 01.11.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 23.59 uri


Opis: LOKALNA TRŽNICA V MENGŠU
Kraj: DOMŽALE - MENGEŠ
Podrobna lokacija: NA PLOŠČADI PRED GASILSKIM DOMOM V MENGŠU , ZAVRTI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA MENGEŠ
Vodja zbiranja: JERIČ FRANC
Začetek prireditve 01.11.2014 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.11.2014 ob 11.00 uri


Naša spletna stran uporablja piškotke. Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke?

Želim izvedeti več.