kadrovske spremembe

Kadrovske spremembe v vodstvu Policije 3. junij 2019
Vodenje Policijske postaje Šentilj prevzel Rado Božič 15. junij 2015
Predstavnik za odnose z javnostmi na PU Ljubljana - obvestilo o spremembi 20. maj 2015
Vodenje Policijske postaje Dravograd prevzel dosedanji pomočnik komandirja Tomaž Golob 20. april 2015
Kadrovske spremembe v Upravi kriminalistične policije - obvestilo 2. marec 2015
Veniger predal posle svojemu nasledniku 2. november 2014
Novi direktor Uprave kriminalistične policije je Marjan Fank 5. avgust 2013
Z današnjim dnem vodenje Policijske uprave Nova Gorica prevzema Fabjan Kontestabile 1. avgust 2013
Vodenje NPU začasno prevzel Darko Majhenič 22. julij 2013
Z današnjim dnem vodenje Policijske uprave Novo mesto prevzema Janez Ogulin 31. maj 2013
Kadrovske spremembe na območju Policijske uprave Nova Gorica 1. marec 2013
Novi komandirji tudi na treh policijskih postajah na Gorenjskem 21. februar 2013
Na treh policijskih postajah z območja PU Ljubljana dobili nove komandirje 1. februar 2013
Kadrovske spremembe na Generalni policijski upravi, PU Koper in PU Murska Sobota 31. januar 2013
Vodenje NPU po pooblastilu generalnega direktorja policije prevzel Bruno Blažina 25. oktober 2012
Novi generalni direktor policije prevzel posle 18. oktober 2012
Za generalnega direktorja policije imenovan Stanislav Veniger 17. oktober 2012
Janko Goršek predal posle svojemu nasledniku mag. Karolu Turku 28. september 2012
Goršek sprejel odločitev o odstopu s položaja generalnega direktorja policije 8. avgust 2012
Policijska postaja Gornja Radgona ima novega komandirja 1. avgust 2012
Kadrovske menjave v vodstvu Policije 13. april 2012
Z reorganizacijo na regijski ravni bo struktura policije bolje prilagojena varnostnim izzivom 31. maj 2011
Kadrovske spremembe na Generalni policijski upravi in Policijski upravi Slovenj Gradec 4. april 2011
Vodenje Uprave kriminalistične policije bo do končne odločitve vodil Marjan Fank 5. januar 2011
Vodenje Uprave kriminalistične policije bo konec januarja 2011 prevzel Simon Velički 17. december 2010
Obvestilo o kadrovski spremembi v Sektorju za odnose z javnostmi GPU in na PU Kranj 15. september 2010
Kadrovske spremembe v Generalni policijski upravi in na Policijski upravi Kranj ter preimenovanje Centra za forenzične preiskave 6. julij 2010
Vodenje Nacionalnega preiskovalnega urada bo prevzel Robert Črepinko 31. december 2009
Obvestilo o kadrovskih spremembah 29. december 2009