POLICIJSKI MNOGOBOJ

Ekipna razvrstitev

  1. Specialna enota
  2. Policijska uprava Koper
  3. Policijska uprava Kranj
  4. Policijska uprava Celje
  5. Policijska uprava Ljubljana
  6. Policijska uprava Murska Sobota
  7. Urad za varnost in zaščito Generalne policijske uprave
  8. Policijska uprava Krško
  9. Policijska uprava Maribor
  10. Policijska uprava Novo mesto
  11. Policijska uprava Nova Gorica
  12. Policijska akademija
  13. Policijska uprava Postojna
  14. Uprava kriminalistične policije/Center za forenzične preiskave Generalne policijske uprave


Cerar Likavec

Miro Cerar in vodja tekmovanja Friderik Likavec

 Moški v skupni konkurenci - absolutno

  1. Robert TAŠIČ, Specialna enota
  2. Ludvik MIKLAVŽIN, Specialna enota
  3. Klemen ČOP, Uprava uniformirane policije
  4. Simon TOVORNIK, Policijska uprava Maribor
  5. Bojan KOS, Policijska uprava Kranj
  6. Igor KUSTER, Policijska uprava Koper


start moski

Start moških

Moški posamezno do 30 let

  1. Robert TAŠIČ, Specialna enota
  2. Klemen ČOP, Uprava uniformirane policije
  3. Bojan KOS, Policijska uprava Kranj
  4. Marko MOHORIČ, Policijska uprava Koper
  5. Borut PETRIČ, Policijska uprava Ljubljana
  6. Ambrož VIDMAR, Specialna enota


ovire

Premagovanje ovir

Moški posamezno do 40 let

  1. Simon TOVORNIK, Policijska uprava Maribor
  2. Igor KUSTER, Policijska uprava Koper
  3. Bojan STANEK, Specialna enota 
  4. Ivan ROŽMAN, Policijska uprava Krško
  5. Davorin GAVEZ, Policijska uprava Nova Gorica
  6. Mirko DOŠLIČ, Policijska uprava Celje


pistola

Streljanje s pištolo

Moški posamezno nad 40 let

  1. Ludvik MIKLAVŽIN, Specialna enota
  2. Drago KOK, Urad za varnost in zaščito Generalne policijske uprave
  3. Miran KAVS, Policijska uprava Koper
  4. Venčeslav LIHTENVALNER, Policijska uprava Murska Sobota
  5. Matjaž ŽAGAR, Policijska uprava Nova Gorica
  6. Vili BEZJAK, Policijska uprava Celje


CiljnaRavnina

Še nekaj metrov do cilja

Ženske - posamezno

  1. Bernardica IVANČIČ, Policijska uprava Maribor
  2. Mojca Šmalc, Policijska uprava Ljubljana
  3. Evelina MIKLAVIČ, Policijska uprava Murska Sobota
  4. Metka ISKRA, Policijska uprava Postojna
  5. Sandra POPOVIČ, Policijska uprava Postojna
  6. Polonca KOČNIK, Policijska uprava Ljubljana

 

JUDO

Ekipno

  1. Specialna enota
  2. Policijska uprava Maribor
  3. Policijska uprava Ljubljana
  4. Policijska uprava Novo mesto
  5. Policijska uprava Krško
  6. Policijska uprava Celje
  7. Policijska uprava Slovenj Gradec
  8. Policijska uprava Murska Sobota


judo

 

SAMOOBRAMBA - PRIKAZOVANJE TEHNIK, PRAKTIČNI POSTOPEK

Ekipno

  1. Policijska uprava Krško
  2. Policijska uprava Celje
  3. Policijska uprava Kranj
  4. Policijska uprava Maribor
  5. Policijska uprava Murska Sobota


tehnike

Prikazovanje tehnik

Posamezno

  1. Gorazd KOSTEVC, Policijska uprava Krško
  2. Dejan KINK, Policijska uprava Krško
  3. Rajko NEMEC, Policijska uprava Celje
  4. Damir UREK, Policijska uprava Krško
  5. Boris POTOČNIK, Policijska uprava Celje
  6. Grega HARTMAN, Policijska uprava Maribor

 


Sektor za odnose z javnostmi