Sorodne objave

 

Po končanih tekmovanjih prvega dne policijskih iger so predstavniki vodstva policije najboljšim udeležencem in ekipam v Vadbenem centru v Gotenici in v Tacnu podelili pokale, medalje in druga priznanja.


pogorevc podelitev

V Gotenici je najboljšim čestidal tudi generalni direktor policije Marko Pogorevc.


glavnik

Podelitev diplom in pokalov najboljšim prvega dne tekmovanja v Tacnu


ŠAH - EKIPNO:

  1. Kadrovska služba policije,
  2. PU Kranj,
  3. PU Celje,
  4. PU Maribor,
  5. PU Koper,
  6. PU Nova Gorica.


JUDO - EKIPNO:

  1. Specialna enota policije,
  2. PU Maribor,
  3. PU Slovenj Gradec,
  4. PU Ljubljana,
  5. PU Krško,
  6. Urad za varnost in zaščito.


judo

Najboljši judoisti

 

SAMOOBRAMBA PRIKAZ TEHNIK - POSAMEZNO:

  1. Jure PIGNAR, Specialna enota policije,
  2. Boštjan PUNGARŠEK, Specialna enota policije,
  3. Dejan KINK, PU Krško,
  4. Gorazd KOSTEVC, PU Krško,
  5. Silvo SALČNIK, PU Slovenj Gradec,
  6. Elvis PODLOGAR, PU Ljubljana.

 

SAMOOBRAMBA PRIKAZ TEHNIK - EKIPNO:

  1. Specialna enota policije,
  2. PU Krško,
  3. PU Murska Sobota,
  4. PU Kranj,
  5. PU Celje,
  6. PU Slovenj Gradec.

 

ZRAČNA PUŠKA - GENERALNA UVRSTITEV EKIP:

  1. Specialna enota policije,
  2. PU Celje,
  3. PU Krško,
  4. PU Slovenj Gradec,
  5. PU Kranj,
  6. PU Murska Sobota.

 

ZRAČNA PUŠKA ŽENSKE - POSAMEZNO:

  1. Renata ORAŽEM VRŠIČ, Specialna enota policije,
  2. Zdenka PUŠNIK, PU Celje,
  3. Vesna KELHER, PU Krško,
  4. Stanka BORTIČ, PU Krško,
  5. Bojana GORJUP, PU Nova Gorica,
  6. Majda KOREN, PU Slovenj Gradec.


ZRAČNA PUŠKA ŽENSKE - EKIPNO:

  1. PU Celje,
  2. PU Krško,
  3. Urad za varnost in zaščito,
  4. PU Nova Gorica,
  5. PU Slovenj Gradec,
  6. PU Kranj.

 

ZRAČNA PUŠKA MOŠKI - POSAMEZNO:

  1. Miran OMERZU, PU Ljubljana,
  2. Martin FEVŽER, PU Celje,
  3. Bojan LAMPREHT, PU Ljubljana,
  4. Boško DONESKI, Specialna enota policije,
  5. Boštjan NOVAK, Specialna enota policije,
  6. Peter GOLOB, PU Maribor.

 

ZRAČNA PUŠKA MOŠKI - EKIPNO:

  1. PU Ljubljana,
  2. PU Celje,
  3. Specialna enota policije,
  4. PU Maribor,
  5. PU Kranj,
  6. PU Murska Sobota.

 

MNOGOBOJ MOŠKI V SKUPNI KONKURENCI - POSAMEZNO:

  1. Klemen ČOP, Uprava uniformirane policije GPU,
  2. Ludvik MIKLAVŽIN, Specialna enota policije,
  3. Anton HOLDINAR, PU Maribor,
  4. Borut PETRIČ, PU Ljubljana,
  5. Zvone ZORC, UUP GPU,
  6. Davorin GAVEZ, PU Nova Gorica.

 

MNOGOBOJ ŽENSKE - POSAMEZNO:

  1. Darja KOKALJ, PU Ljubljana,
  2. Zdenka PUŠNIK, PU Celje,
  3. Bernarda IVANČIČ, PU Maribor,
  4. Dragica HRIBERŠEK, PU Celje,
  5. Simona KUTNJAK, PU Kranj,
  6. Brigita ŠUEN, Policijska akademija.

 

MNOGOBOJ - EKIPNO:

  1. Uprava uniformirane policije GPU,
  2. Specialna enota policije,
  3. PU Maribor,
  4. PU Nova Gorica,
  5. PU Ljubljana,
  6. PU Kranj.


najboljsiGPU

Najboljša ekipa

 

 

Fotofragije: Tadeja Kuhar in Dean Božnik